:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Rolnik szuka żony w TVP1 – czy Łukasz wybierze Agatę? (LINK do video)

Inne Ciekawostki, Rolnik szuka żony Łukasz wybierze Agatę (LINK video) - zdjęcie, fotografia

W drugim odcinku programu telewizji TVP1 „Rolnik szuka żony” rolnicy spotkali się z wybranymi przez siebie na podstawie listów kandydatkami. Do 35-letniego Łukasza przyjechała 30-letnia Agata – mieszkanka gminy Górzno w powiecie garwolińskim. Czy poszukujący miłości rolnik z Mazur wybierze brunetkę z Mazowsza?

To już kolejna edycja popularnego programu TVP1 „Rolnik szuka żony”. W niedzielę 9 września widzowie obejrzeli drugi odcinek, w którym rolnicy spotkali się z wybranymi przez siebie na podstawie listów kandydatkami. Niektórzy nie kryli zaskoczenia, gdy na żywo wygląd kandydatek odbiegał dość mocno od tego, co rolnicy zobaczyli na zdjęciach.

Do 35-letniego Łukasza przyjechała 30-letnia Agata – mieszkanka gminy Górzno w powiecie garwolińskim. Młoda kobieta, z którą się skontaktowaliśmy przyznaje, że na chwilę obecną nie może zdradzać kulisów programu, ani jego przebiegu. W drugim odcinku widzowie zobaczyli jednak, że 30-latka wywarła na Łukaszu ogromne wrażenie. Z twarzy rolnika, który przyznał, że chyba zaczyna mieć motylki w brzuchu, nie schodził uśmiech. Także Agata wyglądała na zadowoloną ze spotkania na żywo. Jeśli nie widzieliście drugiego odcinka programu „Rolnik szuka żony”, znajdziecie go klikając w ten LINK.

 

Jak potoczą się dalsze losy Agaty i Łukasza? Czy poszukujący miłości rolnik z Mazur wybierze brunetkę z Mazowsza i zaprosi ją na swoje gospodarstwo, a może i do swojego życia? Zachęcamy do oglądania programu „Rolnik szuka żony” w TVP1!

 

Losy rolników i ich kandydatek możecie także śledzić na facebookwoym fan page'u programu – kliknij tutaj.
 

ur

Fot. screeny Rolnik szuka żony


Rolnik szuka żony w TVP1 – czy Łukasz wybierze Agatę? (LINK do video) komentarze opinie

  • rządca - niezalogowany 2018-09-11 10:36:58

    Agata nie świruj wracaj na LKZ robota czeka.

  • gość 2018-09-11 10:40:07

    Na chłopa z dziećmi leci ? Czy tylko chce się wylansować w mediach bo przy jej urodzie to pewnie i tak ma niezłe powodzenie u bezdzietnych kawalerów.

  • Prudencja - niezalogowany 2018-09-11 10:58:49

    Pewnie spróbuje powalczyć o względy Przystojnego Rolniczka ta Mazowiecka piękność ., %)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-11 12:43:14

    Ludzie, Ludziska czemu w sobie macie takie wredne podejście. " Zazdrość"?!

  • SirC - niezalogowany 2018-09-11 12:54:20

    Odważna dziewczyna. Będę trzymał kciuki. A niech tam się jej wiedzie!

  • Książę Jasny Loczek - niezalogowany 2018-09-11 14:44:24

    Piękna Pani Mazowieckiecka i w przystojnego, mądrego,ambitnego, przedsiębiorczego, inteligentnegi i skromnego celuje Będą mieli ładne dzieci Tego im życzymy

  • Róda z LZK - niezalogowany 2018-09-11 17:30:50

    Az mnie zatkało kakao Nie będzie można mobbingiwać i kultura osobista wróci do normy na zakładzie

  • gość 2018-09-11 17:53:11

    BARDZO ŁADNA DZIEWCZYNA. A NIECH IM SIĘ DOBRZE UŁOŻY. BĘDĘ JEJ KIBICOWAŁ;)

  • Walery - niezalogowany 2018-09-12 07:37:59

    Oby tylko ud mocno nie zaciskała i długo nie dała się prosić, to szybko bambra złowi.

  • Koniu - niezalogowany 2018-09-12 11:47:24

    Jaka piękność Mazowiecka??? Do piękności jej , jak stąd na księżyc.... Chyba pięknych kobiet nie widzieliście. A jest ich mnóstwo w powiecie Garwolińskim...

  • Jurzyk - niezalogowany 2018-09-12 11:56:33

    Wólka Ostrożeńska... Była tam kiedyś piękna kobieta, ale tylko przez kilka sekund. Moja narzeczona, gdy przejeżdżała przez tą wieś..

  • y - niezalogowany 2018-09-12 15:05:25

    Nie przejmuj się Agata głupimi komentarzami. To zwykłe hejterstwo i zazdrość. Garwolin trzyma kciuki!!! :)

  • Abc - niezalogowany 2018-09-12 19:28:42

    Agata fajnie, trzymamy kciuki.

  • Klara - niezalogowany 2018-09-13 19:21:46

    Jurzyk jesteś zwykłym chamem i każdy ma inne pojęcie piękna. Znając życie Twoją narzeczona to jakaś Fiona. He he. Agata nie przejmuj się ludzie Ci zazdroszczą świetnie wypadłaś, oglądam i trzymam mocno kciuki

  • gość 2018-09-13 20:18:51

    Agata spoko dziewczyna. Glowa do góry! wytrwalości zyczę :)

  • Klara - niezalogowany 2018-09-14 10:06:32

    Jurzyk jesteś zwykłym chamem i każdy ma inne pojęcie piękna. Znając życie Twoją narzeczona to jakaś Fiona. He he. Agata nie przejmuj się ludzie Ci zazdroszczą świetnie wypadłaś, oglądam i trzymam mocno kciuki

  • Andzia - niezalogowany 2018-09-16 12:59:42

    Trzymam kciuki,a ten co napisał że żadna z ciebie piękność,to musi mieć zajeb...e kompleksy.... pewnie ma małego....za małego....ha ha ha

  • Magda - niezalogowany 2018-09-16 20:11:05

    Agata, nie przejmuj się hejtami, piszą je ludzie zazdrośni. Garwolin kibicuje i trzyma kciuki za Ciebie. Powodzenia i wszystkiego dobrego.