:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Ruszają rozgrywki ligowe w GLP

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: Hala CSiK

Ruszają rozgrywki ligowe w GLP

Ruszają rozgrywki ligowe w Garwolińskiej Lidze Piłkarskiej w sezonie 2017/2018. Tradycyjnie GLP rozgrywa mecze w Hali Sportowej CSiK, przy Al. Żwirki i Wigury 16. Na pierwszy ogień idą LZS-y i Amatorzy.

Pierwszą kolejkę w sobotę 18 listopada rozegrają zespoły zrzeszone w Ludowych Zespołach Sportowych. Jedno spotkanie z Ligi LZS zostanie rozegrane w niedzielę.
Do rozgrywek przystępuje 12 zespołów.
Sobota 18 listopada 2017
18:00 WKS Puznów CONECTUM Garwolin
18:50 KS Wola Starogrodzka – KS Leszczyny
19:40 DRAGON Miętne – HUSARZ Sławiny
20:30 MAZOWSZE 02 Miętne – VICTORIA Rębków

Niedziela 19 listopada 2017
17:20 PIORUN Lipówki - AVE Krzywda (mecz rozgrywany w niedzielę ze względu na sobotnie wesele w drużynie Pioruna Lipówki)

ABSOLWENT Budel - PŁOMIEŃ Górki przełożony
(ślub i wesele Rafała Zalewskiego) obie drużyny bez szans na rozegranie meczu, nawet późnym wieczorem w niedzielę. Zapowiada się huczne i długie wesele.

W niedzielę 19 listopada rusza LIGA AMATORSKA. Tutaj również swój udział potwierdziło 12 zespołów.
14:00 BRTŁ Puznów - Nowa Ekipa (sparing)
14:50 STARE WILKI - AKZONOBEL Pilawa
15:40 MICHAŁKI - BŁĘKITNI Pogorzel
16:30 KAMAR RADOSNY FUTBOL
18:10 PROGRES Garwolin - KAPSEL & KOROCIĄG
19:00 CPI BRUGGEN POLSKA
DRUKARNIA RAGUS - BRTŁ Puznów (przełożony ze względu - patrz wyżej - wesele)

W tym sezonie, ze względu na krótki karnawał, musimy rozgrywki ligowe zakończyć przed 3 lutego, gdyż wtedy odbędzie się już Bal Mistrzów Sportu, na którym tradycyjnie nagradzamy najlepsze drużyny i zawodników. Dlatego w tym sezonie może być duże spiętrzenie zmagań (mogą być sytuacje, gdzie trzeba będzie grać zarówno w sobotę, jak i w niedzielę). 

Planujemy w tym sezonie zorganizować nowy typ rozgrywek dla zawodników, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat, czyli Ligę Młodzieżową. Mamy już kilka chętnych drużyn, więc są szansę, że ruszymy z rozgrywkami. W tej lidze są jeszcze wolne miejsca, dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt.

 


 


glp, garwolińska liga piłkarska - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl