:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Ruszają zapisy na V Triathlon Garwoliński

Kiedy: 2018-06-30 , godzina: 12:00 | Gdzie: Park Wodny "Mamut"

Inne Dyscypliny, Ruszają zapisy Triathlon Garwoliński - zdjęcie, fotografia

Kochasz sport? Lubisz rywalizację i walkę z własnymi słabościami? Pływasz, jeździsz na rowerze oraz biegasz? Weź udział w V Triathlonie Garwolińskim 30 czerwca. Zawodników czeka adrenalina, zabawa i nagrody! Najlepsi staną na podium, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.

W zawodach mogą wziąć udział miłośnicy pływania, jazdy na rowerze i biegania, którzy ukończyli 16 lat. Sportowcy muszą przepłynąć 750 metrów (Jezioro Mamut), przejechać rowerem 20 kilometrów i przebiec 5 kilometrów. Start i meta będą się znajdować w Parku Wodnym "Mamut" w Rębkowie.


Zawody zostaną rozegrane w kategorii open kobiet i mężczyzn, w różnych kategoriach wiekowych, a mieszkańcy powiatu garwolińskiego dodatkowo w klasyfikacji powiatowej. Każdy zostanie nagrodzony pamiątkowym medalem, a najlepsi zostaną uhonorowani statuetkami. Imprezę organizuje Centrum Sportu i Kultury przy współpracy Parku Wodnego „Mamut”, garwolińskiego oddziału WOPR, Garwolińskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Horyzont” oraz Stowarzyszenia Truchtacz.pl.

Ruszyły zapisy
Zapisy ruszają 7 maja. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział 120 osób. Opłata startowa wynosi 70 zł (płatne elektronicznym przelewem bankowym po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego lub na konto Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie 05 9210 0008 0013 8530 2000 0020 z dopiskiem: Triathlon imię nazwisko).
Szczegółowy regulamin oraz link do zapisów znaleźć można na www.csik.garwolin.pl


(inf.prasowa, oprac. MB)
 


Ruszają zapisy na V Triathlon Garwoliński komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl