:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Botoks"

Już dziś kup bilet na "Botoks" – najnowszy film Patryka Vegi i zajmij najlepsze miejsce na sali kina Wilga w Garwolinie. Ruszyła przedsprzedaż biletów na film, którego już pierwszy zwiastun budził wiele kontrowersji.

 

Nowe dzieło Patryka Vegi autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska.

Już dziś kup bilet i zajmij najlepsze miejsce na sali. Bilety do nabycia on line na www.csik.garwolin.pl zakladka: kino/repertuar oraz w kasie kina (w godzinach pracy kina piątek – wtorek) .

Na film Botoks nie ma możliwości rezerwacji biletów. Możliwy jest tylko zakup przez internet lub w kasie kina.

 

(Kino Wilga, oprac. ur)  2017-09-05 10:58:19
Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Botoks" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl