:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Sara wyśpiewała I miejsce w Siedlcach

Archiwum Ciekawostki, wyśpiewała miejsce Siedlcach - zdjęcie, fotografia

Sara Kwiatkowska, uczennica Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, wyśpiewała wczoraj I miejsce na XXIII Ogólnopolskim Turnieju Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”. Koncert laureatów odbył się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

 

W czwartek 6 lutego w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się XXIII Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej i Poezji Śpiewanej „Kamień Wiary”. Sarę Kwiatkowską uczennicę Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie do występu przygotowywała Aurelia Luśnia-Stankiewicz.

 

Turniej co roku ma charakter konkursowy i organizowany jest dla młodzieży szkół średnich, dorosłych i otwartą dla publiczności. Odbywa się w dwóch kategoriach: recytacji i poezji śpiewanej. Uczestnicy wczorajszego konkursu zaprezentowali teksty pisane prozą i poetyckie, polskie lub obce w polskim tłumaczeniu, których tematyka poruszała problemy religii we wszystkich jej przejawach i formach. Jest to jedyny konkurs recytatorski odbywający się w Siedlcach o zasięgu ogólnopolskim.

 

Po koncercie laureatów przed zebraną publicznością wystąpiła gwiazda wieczoru Iwona Kobylińska z zespołem Orkiestra Dni Naszych.

 

(oprac. EB) 2014-02-07 14:01:45

Fot. Cyprian Kucharuk

Sara wyśpiewała I miejsce w Siedlcach komentarze opinie

  • ina - niezalogowany 2014-02-07 19:24:28

    Oczywiście ogromne gratulacje dla Sary. Ma dziewczyna talent. Pozdrawiam

  • ina - niezalogowany 2014-02-07 19:21:45

    Jak już piszecie o konkursie to do końca. Na tym samym konkursie w kategorii recytatorskiej Klara Płatek z LO na Długiej zajęła 3 miejsce. To chyba też sukces ? Brak rzetelności dziennikarskiej.

Dodajesz jako: Zaloguj się