:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Selfie.com.pl – świetny spektakl w doborowej obsadzie w Garwolinie

Już niebawem w Garwolinie wystąpią Filip Bobek, Julia Kamińska, Dorota Pomykała i Mirosław Baka. Aktorzy odwiedzą miasto nad Wilgą z nowym spektaklem „Selfie.com.pl”.

 

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.


Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawełek muszą dać sobie szansę, żeby szansa pojawiła się także między Brygidą i Gerardem. Bo szansa jest zawsze, tylko trzeba działać.

Obsada:
Filip Bobek,
Julia Kamińska,
Dorota Pomykała,
Mirosław Baka

Jeszcze nigdy tak nie było, aby po każdym zagranym przedstawieniu aktorzy zostali uhonorowani owacjami na stojąco. W tym przypadku tak jest!

{jb_greenbox}Spektakl ”Selfie.com.pl” zostanie wystawiony w czwartek 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 19.00 w sali widowiskowej Kina Wilga przy ul. Nadwodnej 1 w Garwolinie.
Bilety w cenie 85/90 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220, na www.kupbilecik.pl oraz w Biurze Podróży "wakacje.pl" przy ul. Kościuszki 22 b w Garwolinie.{/jb_greenbox}

 

(Inf. Pras., oprac. ur) 2017-04-18 11:28:04


Selfie.com.pl – świetny spektakl w doborowej obsadzie w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl