:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Serwis wyborczy – wybory samorządowe 2018 – wszystko w jednym miejscu!

Wybory samorządowe 2018, Serwis wyborczy wybory samorządowe wszystko jednym miejscu! - zdjęcie, fotografia

W portalu eGarwolin.pl został uruchomiony specjalny serwis wyborczy. Informacje o kandydatach na wójtów, burmistrzów i radnych oraz przedstawiane przez nich programy wyborcze i zamierzenia – wszystko znajdziecie w jednym miejscu.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku. Drugą turę wyborów zaplanowano na 4 listopada.

W okresie przedwyborczym mieszkańcy chcą jak najwięcej dowiedzieć się o kandydatach na wójtów ich gmin i burmistrzów miast oraz radnych. W specjalnym serwisie wyborczym portalu eGarwolin.pl znajdziecie materiały z konferencji prasowych kandydatów oraz przedstawiane przez nich programy wyborcze i zamierzenia.

Kto kandyduje na jakie stanowisko i z jakiej listy lub z czyim poparciem? Jakie inwestycje będą chcieli realizować kandydaci? Co uważają za działania priorytetowe? Na jakie potrzeby mieszkańców zwracają uwagę?

Odwiedzaj serwis wyborczy eGarwolin (kliknij tutaj), bądź na bieżąco i wybierz świadomie swojego radnego, wójta lub burmistrza! 

 

ur

Serwis wyborczy – wybory samorządowe 2018 – wszystko w jednym miejscu! komentarze opinie

  • gość 2018-08-28 19:42:51

    Przyda się, dzięki!

  • gość 2018-09-16 19:40:39

    przeciez egarwolin jest na pasku wspolnoty powiatowej i obecnej władzy

  • prac mleczarni - niezalogowany 2018-09-16 19:56:46

    Przeciez egarwolin jest na pasku wspolnoty powiatowej i obecnej władzy , czas wymienić ta bande nieudacznych rządzicieli i tych zaprzałych radnych razem z Maczką tym co kiedyś lubił podbierać balerony w zakładach mleczarskich GARWOLIN ioraz znęcać sie nad zona i rodziną za co został skazany sądownie co zapewne zataił by byc radnym

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl