:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Sesja zdjęciowa z okazji Dnia Matki

Kiedy: 2018-05-19 , godzina: 08:00 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem

Spotkania, Sesja zdjęciowa okazji Matki - zdjęcie, fotografia

Czy macie już pomysł na prezent z okazji Dnia Matki ? Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem ma fotograficzną propozycje w wykonaniu MagiczneChwile.pl .

– A może tak na sesję zabrać swoja mamę i uwiecznić tą Magiczną Chwilę?! Zapraszam na sesję mamy w każdym wieku, jak również te oczekujące na swoje maleństwo. To wasze święto, ale zabierzcie ze sobą również tych których kochacie. Dzieci oraz wasi partnerzy mile widziani – zachęca fotograf Ania Gołębiewska.

Plenerowa sesja zdjęciowa z okazji Dnia Matki odbędzie się w sobotę 19 maja 2018 w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

Koszt sesji 200 zł za 7 zdjęć wywołanych w formacie 15x21 oraz te same zdjęcia w wersji cyfrowej. Dodatkowe zdjęcie 25 zł
Czas trwania sesji 30 min

Rezerwacja sesji TYLKO po kontakcie telefonicznym 504 16 90 91 lub mailowym kontakt@magicznechwile.pl oraz wpłaceniu zadatku 50 zł. Reszta płatna w dniu sesji


Sesja zdjęciowa z okazji Dnia Matki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl