:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Słoneczny koncert w CSiK

W Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się koncert wydziału wokalnego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Publiczność wysłuchała utworów, które swoją tematyką nawiązywały do zbliżających się wielkimi krokami wakacji.


Klasa śpiewu rozrywkowego Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie zaprezentowała publiczności zgromadzonej w sali widowiskowej koncert pt.: „Podaruj mi trochę słońca”. Piosenka o tym samym tytule zainaugurowała wczorajsze wydarzenie.

 

O przygotowanie koncertu i wokalistów zadbały: Aurelia Luśnia-Stankiewicz, Katarzyna Rokicka oraz Hanna Piaseczna. Podczas wydarzenia nie zabrakło takich utworów jak: „Over the rainbow”, „Spadochron”, „W pięciu smakach”, „Bananowy song” czy „Man I feel like a woman”. Wykonanie piosenki „Siyahamba” przez chór szkoły przeniosło zebraną publiczność w klimat nadchodzących wakacji.

 

Wokaliści zaprezentowali swoje muzyczne talenty przy akompaniamencie zespołu, który zagrał na scenie Domu Kultury w składzie: Paweł Stankiewicz – gitara, Tomasz Krezymon – pianino, Paweł Bomert – gitara basowa oraz Szymon Linette – perkusja. Wydarzenie zakończyło koncertową część tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego. 

 

(EB, fot. KK) 2014-06-18 08:18:58


Słoneczny koncert w CSiK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się