:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Śmiertelny wypadek na DK17 - droga zablokowana

06/12/2018 13:16
Śmiertelny wypadek na DK17
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3

Na drodze krajowej nr 17, na wysokości miejscowości Gocław, doszło do czołowego zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. W wypadku zginęła kobieta, kierująca pojazdem osobowym.

W rejonie zdarzenia kierowcy napotkają utrudnienia.

 

Aktualizacja 14:37

- Do wypadku doszło na 32 kilometrze drogi krajowej nr 17. Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 12:36. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego marki Scania i osobowego Suzuki. 50-letnia kobieta kierująca osobówką z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kobieta poniosła śmierć na miejscu - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Droga jest zablokowana. Objazd przez drogę wojewódzką 801 oraz Kołbiel i Lipówki.

 

ur

Za zdjęcia dziękujemy czytelnikowi Robertowi i Czytelnikowi!

Reklama

Śmiertelny wypadek na DK17 - droga zablokowana komentarze opinie

  • gość 2018-12-06 14:46:01

    PRZYCZYNA BYŁA PROSTA TELEFON

  • gość 2018-12-06 15:42:55

    Jeśli przyczyną nie był zawał lub podobna przyczyna to faktycznie przypuszczać należy, że był to telefon w ręku podczas jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:24:14

    Dajcie znać jak odblokują

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:41:24

    Zasłabnięcie bądź zawał przyczyną ,żaden telefon!

  • gość 2018-12-06 20:08:38

    nawet jęśli telefon to nie powód by zakorkować całą Pilawę

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 20:53:48

    Podobnie rozmawiała z osobą tak jest taka pogoda ja jedzia i telefony w ręce a pudziej muwia że są winę poljicacy że mandaty pieredarja dobrze robia polji.... Za mało kary za urzwanie telefony na trasę taka kara mogła być 10 tys złotych kary i zabieranie prawka jazdy na 8 lat by ludzie cię nauczyły Jech ustawa robi to będzie spokuj i tych piraców głupich

  • gość 2018-12-06 21:12:17

    panie nagminnie używają telefonu podczas jazdy, niestety to sie czasami tak dzieje.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 21:15:46

    Najlepsi są jasnowidze i wrorzbici - telefon!!! Z kąd kasztanie wiesz ze to telefon że pomimo braku diagnozy, podania przyczyny w obliczu tragedii, TY twierdzisz że to telefon!!! Rozmawiałeś z tą kobieta w momencie wypadki przez telefon że takie tezy piszesz!!! Chory hejterski cwe....l!!!

  • gość 2018-12-06 22:41:49

    Jasnowidze... Jeśli nie znacie przyczyny, to nie doszukujcie się jej. Ta Pani nie rozmawiała przez telefon, takie są fakty. Zastanówcie się zanim coś napiszecie, bo to mogła być Wasza żona, matka, siostra, córka. Trochę współczucia ludzie!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 01:40:09

    Niech bardziej wesze drogi budują to napewno będzie mniej wypadków .

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 07:12:11

    Tak cię dzieje jak nie uważają tela na pole roku i jak była droga ślisko. Pudziej cię dzieje krzyc na drodzie.... Jech zrobią mandaty drodze na kierowców zmiany co cię tele dzieje to jest makatr...... Polska jest Jusz na pierwsze mieściu wypadków i śmietanę. 98.pro.u Rosji jusz jest mienej wypadków bylli na pierwsze a tela są na 40 mies. Powód kary pomiszyly drosze i

  • Magda - niezalogowany 2018-12-07 07:50:24

    Czy te analfabetyczne teksty można zablokować? Gorzej się robi jak się to czyta, treści komentarza już nie widać...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:45:37

    Jaka droga była wina jak by uwarzawla na drogę lub i na prędkość jej być nic nie stało nie stało ludzie za Szymko jedzą

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:03:57

    Odrazu że telefon nikt nie wie z nas co mogło dokładnie się stać kobieta mogła zaslabnac lub zasnąć za kierownicą.Ps.dla hejterow najpierw dobrze przemyslcie co chcecie napisać bo tak naprawdę to jesteście niedzielnym kierowcami którzy zawsze mają najwięcej do powiedzenia A w dup...... byliście i gown........ widzieliscie

  • gość 2018-12-07 11:20:34

    Przykro czytać takie komentarze:( znałam tę kobietę, która zginęła Wiadomość mnie sparaliżowała Nie mogę uwierzyć, ze już jej nie ma ;( Pokój jej duszy ;( Zanim napiszesz komentarz w stylu jasnowidza pomyśl ze to mógł być ktoś kogo znasz oraz , że te "mądrości" może czytać ktoś kto znał tę osobę i była mu bliska. Więcej empatii, mniej hejtu.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:08:10

    Teoria z telefonem jest bardzo prawdopodobna. Z pewnego źródła wiem, że prawie pewna

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:21:06

    Wina kierowcy ..

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 20:49:53

    Ludzie jak możecie pisać takie rzeczy. Byliście razem z nią? Widzieliście że rozmawiała przez telefon? W obliczu takiej tragedii dla rodziny tej kobiety, czy ktos z was zastanowił się jak czuje się jej rodzina.? Wyobraźcie sobie że to wasza matka, córka czy siostra. Jak wy byście się czuli? Nie życzę wam żebyście znaleźli się w takiej sytuacji, że stracicie bliska osobę a ktoś w ten sposób skomentuje. Rozumiem że to wolny kraj można mówić i pisać co się chce, ale szacunek do zmarłej i jej rodziny należy zachować.

  • gość 2018-12-10 10:52:42

    Wystarczy sprawdzić historię połączeń w jej telefonie i nie trzeba będzie gdybać. Myślę że policja to zrobiła.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-10 16:02:27

    Nigdy nie zrozumiem jak ludzie pod artykułem o wypadku w którym zginął człowiek mogą pisać jaka ich zdaniem była przyczyna obarczając winą zmarłego ... ludzie proszę zastanówcie się zanim coś napiszecie, pomyślcie o rodzinie tej osoby... Ci ludzie przezywają tragedie i takie komentarze naprawdę nie są na miejscu ... Szczere kondolencje dla rodziny zmarłej :(

Dodajesz jako: |