:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Śmiertelny wypadek w Woli Żelechowskiej. Nie żyje kierowca bmw

Wypadki drogowe , Śmiertelny wypadek Żelechowskiej żyje kierowca - zdjęcie, fotografia

W czwartek 23 listopada, w godzinach wieczornych, w Woli Żelechowskiej, osobowe bmw uderzyło w drzewo. Młody mężczyzna kierujący autem zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 23 listopada w gminie Żelechów.

 

– Zgłoszenie o zdarzeniu w Woli Żelechowskiej otrzymaliśmy o godzinie 19.42. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni mężczyzna kierujący osobowym bmw, po wyjściu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna poniósł śmierc na miejscu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na miejscu zdarzenia konieczna była interwencja straży pożarnej. – Przed godziną 20.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Woli Żelechowskiej, gdzie samochód osobowy marki BMW zjechał z drogi i bokiem uderzył w drzewo. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kierującego pojazdem, u którego stwierdzili brak funkcji życiowych. Po jego ewakuacji przystąpili do prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Następnie przybyły na miejsce lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon poszkodowanego. W akcji trwającej ponad trzy godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W rejonie zdarzenia kierowcy napotykali utrudnienia.

 

ur

Fot. poglądowe: freeimages

Na prośbę rodziny zmarłego opcja komentowania została wyłączona.


Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl