:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Śmiertelny wypadek w gm. Sobolew – nie żyje kobieta

Wypadki drogowe , Śmiertelny wypadek Sobolew żyje kobieta - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 11 marca, w nocy, w Nowej Krępie w gminie Sobolew, doszło do śmiertelnego wypadku. Życie straciła 35-letnia kobieta.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę.

 

– Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Nowa Krępa otrzymaliśmy o godzinie 4.36. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 35-letnia kobieta, kierująca samochodem marki Volkswagen Sharan, na prostym odcinku drogi, z dotychczas niewyjaśnionych przyczyn, zjechała z jezdni i uderzyła w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

W działaniach na miejscu zdarzenia brała udział straż pożarna. – Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kierującej i po ewakuacji z pojazdu przekazali ją zespołowi ratownictwa medycznego. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP – dodaje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

Decyzją prokuratora zwłoki kobiety zostały zabezpieczone w prosektorium.

 

ur

Fot. poglądowe: archiwum eG

 

Śmiertelny wypadek w gm. Sobolew – nie żyje kobieta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl