:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Śmiertelny wypadek w Garwolinie – nie żyje 87-letni mężczyzna

Wypadki drogowe , Śmiertelny wypadek Garwolinie żyje letni mężczyzna - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
04/06/2018 13:18

Dziś po godzinie 9.00, na ul. Staszica w Garwolinie doszło do śmiertelnego wypadku. Poszkodowany 87-letni mężczyzna trafił do szpitala, gdzie zmarł. Co wydarzyło się przy kościele w Garwolinie?

– O godzinie 9.30 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym przy ul. Staszica w Garwolinie. Doszło tutaj do potrącenia pieszego przez naczepę samochodu ciężarowego. Na miejsce udały się dwa zastępy PSP i wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego udzielały pomocy potrąconemu mężczyźnie w podeszłym wieku – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

Aktualizacja 13:15

– Samochody stały w korku. Nie wiadomo, czy doszło do potrącenia. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, gdy samochody ruszyły, 87-letni mężczyzna leżał na jezdni. Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie zmarł. Na miejscu zdarzenia są policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowe Policji w Garwolinie.

W rejonie zdarzenia kierowcy napotykają utrudnienia.

 

Aktualizacja 13:53

Jak informuje asp. szt. Marek Kapusta, do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych. 

 

Aktualizacja: 11.06. 2018r. godz. 10:26

– Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 87-letni mężczyzna z dotychczas nieustalonych przyczyn, przechodząc na druga stronę ulicy w okolicach przejścia dla pieszych, dostał się pod naczepę samochodu ciężarowego marki MAN, którym kierował 57-letni mężczyzna. Pieszy został przewieziony do szpitala, gdzie w trakcie udzielanej pomocy zmarł  – uściśla asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowe Policji w Garwolinie.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

 

ur, Fot. KK

Reklama

Śmiertelny wypadek w Garwolinie – nie żyje 87-letni mężczyzna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-04 13:34:00

    Napiszcie czy na pasach czy nie???? Już w tym miejscu co kawę są pasy a ludzie na czele z ksieżmi chodzą jak chcą!!! Gdyby ludzie centralnie na wprost drzwi kościoła nie jeździli wolno to połowę zagorzałych katolików po każdej mszy już nie było!!! Zero rozwagi i troski o własne życie i zdrowie!!! Dlatego proszę szanowna redakcję o szczegóły!!!!!!

  • gość 2018-06-04 14:07:10

    do gość: - mógłbyś to "po polskiemu" napisać bo nie rozumiemy za ch..a pana :) o co chodzi z tą kawą ? oraz "Gdyby ludzie centralnie na wprost drzwi kościoła nie jeździli wolno to połowę zagorzałych katolików po każdej mszy już nie było!!!" ... i oto nasz narodowy elektorat..... 500+ NA MILION % ! :)

  • Do drugiego komentarza!! - niezalogowany 2018-06-04 15:32:13

    Słownik t9 robi czasami psoty i wpisuje to czego nie chcemy!!! Pewnie tego też nie zrozumiesz bo jak wnioskuję z komentarza to zabardzo z mózgu korzystać nie umiesz!!! W innym przypadku byś się domyśł /a że chodzi o "kawałek ". To nie zmienia faktu że każdy łazi jak chce miedzi główna brama a np. Apteką!!! I aż dziwne że jeszcze tam wypadku nie było i faktem jest że z plebanii do bramy bocznej kościoła rzadko kto korzysta z przejścia dla pieszych tylko lezą (na czele z ksieżmi) najkrótszą drogą a potem są wypadki!!! MAM NADZIEJĘ ŻE TERAZ ZROZUMIAŁEŚ A JAK NIE TO POPROS KOGOŚ O POMOC, WIDOCZNIE TO CIE PRZERASTA!!! A i z tym elektoratem..... Bez komentarza, szkoda tylko że głupota nie ma skrzydeł bo byś teraz nad Garwolinem latał i wszyscy wiedzieli by kto to pisał!!! Bo nie sztuka jest walić takie teksty bezimiennie!!!

  • gość 2018-06-04 15:54:54

    "Bo nie sztuka jest walić takie teksty bezimiennie!!!" - napisał ...i zapomniał się podpisać

  • dziadek - niezalogowany 2018-06-04 19:06:07

    Zamiast wypisywać " byle pisać " , wystarczy trochę faktów a przede wszystkim kultury .

  • Sruu - niezalogowany 2018-06-04 21:00:02

    Co się tłumaczysz analfabeto zakodowany zdradą słownikiem ,czyta się to co się pisze ofermo losu.