:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C mgła

Śmiertelny wypadek, kolizje i pijani kierowcy – Policyjny bilans świąt

Wypadki drogowe , Śmiertelny wypadek kolizje pijani kierowcy Policyjny bilans świąt - zdjęcie, fotografia

Od 22 do 26 grudnia garwolińscy policjanci prowadzili działania „Święta Bożego Narodzenia 2017”. W policyjnym bilansie świątecznych dni znalazł się śmiertelny wypadek i kolizje. Na drogach nie brakowało także kierowców po alkoholu.

– W ciągu tych kilku dni dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odebrał 152 zgłoszenia. Na terenie powiatu garwolińskiego odnotowano jeden wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym oraz 16 kolizji drogowych. Ponadto policjanci zatrzymali 6 kierujących, którzy kierowali będąc pod działaniem alkoholu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Do wypadku śmiertelnego doszło w Domaszewie w pierwszy dzień świąt. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 25 grudnia o godzinie 17.31.Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 27-letni mężczyzna, kierując pojazdem marki Skoda Octavia potrącił przechodzącą przez jezdnię 64-letnią kobietę, która w wyniku poniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu zdarzenia. Kierujący był trzeźwy. Wykonane czynności odbyły się pod nadzorem prokuratora – mówi funkcjonariusz.

Już w sobotę rusza kolejny etap policyjnych działań, tym razem związanych w sylwestrem i Nowym Rokiem. – By zaczął się on dobrze, pamiętajmy o rozsądku i bezpieczeństwie nie tylko na drogach, ale też podczas sylwestrowej zabawy – apeluje asp. szt. Marek Kapusta.


KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. poglądowe: arch. eG


Śmiertelny wypadek, kolizje i pijani kierowcy – Policyjny bilans świąt komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl