:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Smocza legenda dla dzieci w Miętnem

Kiedy: 2018-08-23 , godzina: 17:00 | Gdzie: Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem

W Powiecie, Smocza legenda dzieci Miętnem - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza 23 sierpnia (czwartek) najmłodszych na adaptację teatralną krakowskiej legendy pt. „Smocza legenda”. Wstęp bezpłatny.

Przedstawienie teatralne odbędzie się 23 sierpnia 2018 (czwartek) o godz. 17.00 w dworku w Miętnem.

Spektakl teatralny dla dzieci przygotowany na podstawie najbardziej znanej krakowskiej legendy. Poprzez współudział i wspólną zabawę widzowie poznają znaczenie uczciwości i szacunku. Spektakl ukazuje ważną rolę przyjaźni, wskazuje potrzebę kierowania się w życiu codziennym zasadami etyki. Aktorzy zwracają uwagę na wartości moralne: opiekuńczość, odpowiedzialność, wspólna praca i odwaga. Znakomite opracowanie tekstu, piękna, autorska muzyka, doskonałe, kolorowe stroje i rekwizyty stwarzają atmosferę nauki i rozrywki z mnóstwem wrażeń artystycznych. Inscenizacja przybliża widzom kulturę związaną z Krakowem, a tym samym z historią naszego kraju.

Wstęp wolny

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji Dworek Miętne, ul. Główna 55

Więcej informacji na www.dworekmietne.pl  

Smocza legenda dla dzieci w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl