:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

„Sobotnia noc” – premiera nowego teledysku Pertti

Jeśli w sobotę nie grzejecie ławki i ruszacie w miasto, to pierwsza piosenka nowej formacji Pertti zapewne przypadnie Wam do gustu. Kawałek w klimacie rocko-polo nosi tytuł „Sobotnia noc” i został zrealizowany w klubie Explosion Radom.

 

Albert Prządka ma 28 lat i pochodzi z niewielkiej wioski Nowy Goniwilk w gminie Żelechów. Śpiewa w zespole Rytm Garwolin, ale chce się rozwijać i próbować swoich sił w nowych projektach. Pomysł stworzenia zespołu Pertti zrodził się spontanicznie. – Śpiew przynosi mi niesamowitą radość i chciałbym się nią dzielić z innymi. Jest to cudowne uczucie, gdy stoisz na scenie, a ludzie klaszczą, skaczą i śpiewają razem z tobą – wyznaje Albert. 28-latek nie chciał, żeby nazwa jego zespołu była przypadkowa i nic nie znacząca. Pertti to fiński odpowiednik jego imienia.


Zespół Pertti przygotował trzy piosenki, które ukażą się w ciągu roku 2017. Pierwszy kawałek to „Sobotnia noc”. Piosenka utrzymana jest w klimacie rocko-polo. – Myślę, że podczas oglądania tej produkcji pojawi się uśmiech na twarzach większości widzów, ponieważ poczucie humoru przy reżyserii nas nie opuszczało – zapewnia wokalista.


Autorem kawałka jest znany ze sceny disco Gesek. Teledysk został zrealizowany przez Marcina Szupłaka w klubie Explosion Radom.

(ur) 2017-02-03 12:11:09

Fot. Zespół Pertti

„Sobotnia noc” – premiera nowego teledysku Pertti komentarze opinie

 • 112+ - niezalogowany 2017-02-06 14:25:55

  ino kabaret NEONOWKA :-*

 • Perti? - niezalogowany 2017-02-06 11:38:30

  pyrtum pyrtum

 • mizeria - niezalogowany 2017-02-03 14:03:06

  Mizeria, i to na maksa. Pan Albert w de wojs już był, nic nie wskórał. Wesele to najlepsze miejsce.

 • Mala - niezalogowany 2017-02-03 13:27:04

  Super piosenka gratulacje dla Alberta mam nadzieje ze nie raz go uslyszymy. Moja5 letnia coreczka po weselu siostry go uwielbia....pozdrawiamy

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl