:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Sokołowski nie jest już trenerem SPS-u

Siatkówka, Sokołowski trenerem - zdjęcie, fotografia

Zarząd Stowarzyszenia Piłki Siatkowej 4CV Garwolin odwołał Jakuba Sokołowskiego z funkcji trenera. Szkoleniowiec prowadził drużynę od grudnia 2012 roku.

- Była to decyzja zarządu. Jednym z powodów są wyniki uzyskane w tym sezonie. Liczyliśmy na więcej - argumentuje decyzję prezes klubu Krzysztof Kisiel.

Jakub Sokołowski prowadził seniorską drużynę SPS-u 4 CV Garwolin od grudnia 2012 roku. Niedawno zakończony sezon był najlepszym w historii klubu. Zespół był o krok od awansu do II ligi.

- Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy byli przychylni mojej osobie i wspierali nasz zespół. Mam nadzieję, że dalej będziecie wspierać garwolińską siatkówkę - mówi Jakub Sokołowski.

Nowy trener nie jest jeszcze znany. SPS 4 CV Garwolin poszukuje szkoleniowców do drużyny seniorów oraz do dwóch zespołów młodzieżowych.

 

(ŁS) 2017-05-30 11:39:03

Sokołowski nie jest już trenerem SPS-u komentarze opinie

  • Mama - niezalogowany 2017-06-01 11:35:10

    Najsmutniejszy stał się FAKT tego, w jaki sposób do siebie podchodzimy. MY - ludzie! Dziś jest dzień Dziecka. Ważny dzień! Dzieci są kopią , odbiciem dorosłych. Co chcemy im pokazać? Wyzwiska, HEJT, oczernianie, nienawiść, brak wybaczenia, BRAK POMOCY, destrukcję, bałagan. Co to daje na przyszłość? Pamiętajmy o tym! Bądźmy dla siebie ludzcy nawet wtedy gdy inni od nas tego nie wymagają! BądźMY! :-)

  • jaś - niezalogowany 2017-06-01 08:08:08

    zastanawiam się jakie by były komentarze , gdyby jednak druzyna awansowała do drugiej ligi....wstyd mi za Was "ludzie".pozdrowienia dla Jakuba.Trzymaj się i rób swoje...

  • Kibic3 - niezalogowany 2017-06-01 07:44:47

    Dla pana Romka : https://www.youtube.com/watch?v=AbeRxbyhYmk #szczyl 8)

  • Kibic2 - niezalogowany 2017-06-01 07:20:18

    Z okazji Dnia Dziecka dla pana Romka aby był "przeSZCZYLśliwy" https://www.youtube.com/watch?v=e_oMznO4SPU

  • Kibic - niezalogowany 2017-06-01 07:11:22

    [/quote]Nie bądź śmieszny. Obleśne!? Prawda jest onleśna? Od kiedy? Facet jest pijakiem i przychodzi do pracy na bombie. W pracy bomba i po pracy też. Chyba zapomniałeś, że on pracuje z dziećmi...! Jeśli cos tu ma byc obleśnego, to na pewno nie mój komentarz a takie zachowanie. Pozatym szczylu nie będziesz mi mowic gdzie mogę się udzielać a gdzie nie, nie będziesz mi też morałów prawił o hejtusiach... Bo za krótki jesteśs. Chyba zapomniałeś, że to internet a nie forum romanum! Ja przynajmniej piszę z imienia ty się przedstawiasz jako "kibic" więc o czym mowa? Jakie tearzą w twarz? Idź do mamy albo poproś kolegów żeby Ci pomogli bo sam jestes zeykla faja[/quote]Rzeczywiście potwierdza się tylko co było napisane wcześniej. Dodać tylko trzeba, że jedni takie rzeczy piszą po kilku głębszych, a jak widać innym takie nie są potrzebne aby walić smrodem! Trzymaj się panie Romku i nie daj się!Buraków nie jem, strasznie ich nie trawię! Poza tym szkoda wątroby na pisanie z osobami takiego wyspecjalizowanego myślenia. PA! Dziecku życzę mądrzejszych ludzi dookoła! :lol:

  • Romek - niezalogowany 2017-06-01 00:04:04

    [quote name="Kibic"][quote name="Romek"]To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami? A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.[/quote]Proś aby twoje dziecko nie odziedziczyło tak kretyńskiego myślenia! Bez obrazy, to co piszesz człowieku jest tak obleśne i ordynarne, że brak słów! Nie udzielaj się więcej bo ten ślinotok cuchnie strasznym hejterstwem, a to domena bardzo małych ludzi! Nikt takich nie lubi! Rozumiemy się?![/quote]Nie bądź śmieszny. Obleśne!? Prawda jest onleśna? Od kiedy? Facet jest pijakiem i przychodzi do pracy na bombie. W pracy bomba i po pracy też. Chyba zapomniałeś, że on pracuje z dziećmi...! Jeśli cos tu ma byc obleśnego, to na pewno nie mój komentarz a takie zachowanie. Pozatym szczylu nie będziesz mi mowic gdzie mogę się udzielać a gdzie nie, nie będziesz mi też morałów prawił o hejtusiach... Bo za krótki jesteś. Chyba zapomniałeś, że to internet a nie forum romanum! Ja przynajmniej piszę z imienia ty się przedstawiasz jako "kibic" więc o czym mowa? Jakie tearzą w twarz? Idź do mamy albo poproś kolegów żeby Ci pomogli bo sam jestes zeykla faja

  • Kibic - niezalogowany 2017-05-31 20:40:21

    [quote name="Romek"]To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami? A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.[/quote]Proś aby twoje dziecko nie odziedziczyło tak kretyńskiego myślenia! Bez obrazy, to co piszesz człowieku jest tak obleśne i ordynarne, że brak słów! Nie udzielaj się więcej bo ten ślinotok cuchnie strasznym hejterstwem, a to domena bardzo małych ludzi! Nikt takich nie lubi! Rozumiemy się?!

  • Kibic - niezalogowany 2017-05-31 19:29:49

    Ale mnie denerwują takie mundre ludzie co nigdy w życiu nie mieli problemu i jedyne co im zostało to dowalać drugiemu zza klawiatury. Miej pan odwagę powiedzieć to komuś prosto w oczy, a może inaczej miej odwagę POMÓC jeśli problem rzeczywiście istnieje! Oczernianie potrafi zepsuć, ale zwłaszcza tego, który tak czyni, więc uważaj!!! Naprawdę żałosne jest to jak ludzie potrafią być obłudni i podli względem drugiego człowieka! Serio, nigdy w życiu człek nie spodziewał się , że można spotkać takich małostkowych , małych ludzi. STRASZNE!!!

  • K - niezalogowany 2017-05-31 18:57:04

    [quote name="Romek"]To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami? A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.[/quote]Gdyby człek miał do czynienia z takim rodzicielem chyba też by zaczął pić, a przepraszam chlać! ŻAŁOSNY jest pan i to BARDZO!

  • Romek - niezalogowany 2017-05-31 18:14:13

    To ten trener co wódkę w kantorku pije między WFami? A pies go srał, żadna strata:) Jako rodzic nie chcę żeby uczył moje dziecko jako mieszkaniec wole żeby nie trenował żadnej drużyny w tym mieście.

  • NajwierniejszyKibic - niezalogowany 2017-05-31 12:35:59

    Oświadczenie-oświadczeniem , ale nadal nikt nie zna powodów odejścia J.Sokołowskiego! Czekamy na ostateczne oświadczenie.

  • ziom - niezalogowany 2017-05-31 11:12:21

    [quote name="Kibic"][quote name="Polak"]Prezes od siedmiu boleści kozak w maździe z kameleona.juz mu się całkiem powaliło w głowie.kuba jestem z toba.odpocznij.i miej prezesa w d..[/quote]Czekaj, czekaj. Ten prezes to aktualny członek drużyny 4CV?[/quote]Konflikt , a to się pięknie rozwiązuje tylko na boisku grając fair play!

  • K - niezalogowany 2017-05-31 09:38:03

    Voley street / Footvoley !Co Wy na to? Na sportowo, na wesoło, bez prezesowania, bez tej całej urzędowej beznadziejnej otoczki! Czysty , zdrowy sport! Trenerze Kubo, co powiesz na takie rozwiązanie. Skoro mamy działać , robić "coś" dobrego w tym Garwo , to niech się dzieje! A co! ;-)

  • Kibic - niezalogowany 2017-05-31 06:48:04

    [quote name="Kk"][quote name="Polak"]Prezes od siedmiu boleści kozak w maździe z kameleona.juz mu się całkiem powaliło w głowie.kuba jestem z toba.odpocznij.i miej prezesa w d..[/quote]Przepraszam, ale mazda się nie odmienia[/quote]ale...mazda rymuje się z rozgwiazda ;-D

  • Kibic 2 - niezalogowany 2017-05-30 22:13:52

    Szkoda :sad: należą mu się wielkie podziękowania , na pewno będzie go brakować i szczere wątpię, że jego następca będzie równie dobry

  • Fan - niezalogowany 2017-05-30 21:00:26

    Bardzo pozytywny człowiek, nie rozumiem władz które zadecydowały o tej sytuacji. Bez tego Pana to juz nie będzie ten sam sport !

  • Kk - niezalogowany 2017-05-30 20:17:11

    [quote name="Polak"]Prezes od siedmiu boleści kozak w maździe z kameleona.juz mu się całkiem powaliło w głowie.kuba jestem z toba.odpocznij.i miej prezesa w d..[/quote]Przepraszam, ale mazda się nie odmienia

  • Kibic - niezalogowany 2017-05-30 19:50:09

    [quote name="Polak"]Prezes od siedmiu boleści kozak w maździe z kameleona.juz mu się całkiem powaliło w głowie.kuba jestem z toba.odpocznij.i miej prezesa w d..[/quote]Czekaj, czekaj. Ten prezes to aktualny członek drużyny 4CV?

  • Polak - niezalogowany 2017-05-30 18:21:15

    Prezes od siedmiu boleści kozak w maździe z kameleona.juz mu się całkiem powaliło w głowie.kuba jestem z toba.odpocznij.i miej prezesa w d..

  • Zawodnik. - niezalogowany 2017-05-30 14:24:26

    Trenerze, dzieki za wszystko!!! Życzę wszystkiego dobrego! :(

  • Wierny Kibic - niezalogowany 2017-05-30 14:17:55

    [quote name="Bedocjan"]Ten stary pijak nie powinien pracowac z ludzmi. Wiecznie na melanzu... nie ma co plakac.[/quote]Do Bedocjan : "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".

  • Kibic - niezalogowany 2017-05-30 14:02:16

    Ty stary, idź se pobiegaj, popływaj , cokolwiek ,ale więcej już się tu nie udzielaj! OK? Bez pozdrowień! A i potrenuj lepiej pisanie ze słownikiem, to wszyscy odetchną z ulgą! Dopóki człowiek nie zobaczy jak niektóre ludziska mają na...ne w głowach, dopóty się nie dowie jakie to są puste łby! To PA! Dobrze, że nie masz do czynienia z trenowaniem kogokolwiek, mogłoby cuchnąć jadem na odległość najdalszej wsi.

  • Bedocjan - niezalogowany 2017-05-30 13:16:34

    Ten stary pijak nie powinien pracowac z ludzmi. Wiecznie na melanzu... nie ma co plakac.

  • K - niezalogowany 2017-05-30 12:34:48

    Smuteczek :sad: winszować jeśli znajdziecie równie dobrego Trenera! Ogromniaste podziękowania!!! :-* Wspierać będziemy i II ligi chcemy! Tylko jak teraz to się uda?