:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!" w Garwolinie – konkurs!

Teatr, Spektakl „Chcesz bawić Zadzwoń! Garwolinie konkurs! - zdjęcie, fotografia

Znane twarze i nazwiska, doskonała komedia i świetna zabawa, a to wszystko już 22 listopada w Garwolinie! Co ważne, spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!" to zupełnie nowa sztuka, nie grana jeszcze w Polsce i na świecie! Gdzie kupić bilety i jak wygrać podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz sztuki w Garwolinie?

Spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!" to nowa sztuka, nie grana jeszcze w Polsce i na świecie. – W Garwolinie będzie to spektakl przedpremierowy. Dla nas bardzo ważny, gdyż garwolińska publiczność będzie jedną z pierwszych, od której możemy zasięgnąć opinii – podkreślają przedstawiciele Teatru Fabryka Marzeń, który zaprasza na wyjątkowy spektakl. Sztuka zostanie wystawiona w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie (Kino "Wilga") przy ul. Nadwodnej 1 w czwartek 22 listopada o godzinie 18.20.

 

Call center o erotycznym zabarwieniu to dopiero początek

Sztuka "Chcesz się bawić? Zadzwoń!" to kolejny hit twórców "Mayday 2" oraz "Szalonych nożyczek".
Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie – Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... Gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i „małych" sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów. Henry traci pracę i wszystkie środki przeznaczone na podróż. Spełnienie paryskiego marzenia staje pod znakiem zapytania! Na pomoc przybywa Tristan - kreatywny sąsiad, który daje propozycję nie do odrzucenia... Henry, nie chcąc narazić się swojej żonie postanawia przyjąć niecodzienną ofertę! Ach..Czego nie robi się dla ukochanej żony? (... lub bardziej ze strachu przed nią?!) Call center o erotycznym zabarwieniu to dopiero początek dobrej zabawy! Kiedy Charlotte wpada na trop tajemnic męża, po jej piętach zaczyna deptać detektyw Bloggins. Co ukrywa kobieta? Czego szuka detektyw? Czym zaskoczy nas każda pojawiająca się postać? 

Światowa premiera sztuki „Chcesz się bawić? Zadzwoń!" to prawdziwa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd!

 

Obsada:
1. Michał Piróg / Michał Koterski
2. Anna Powierza / Dominika Gwit
3. Piotr Pręgowski / Krzysztof Hanke
4. Klaudia Halejcio / Katarzyna Polewany 
5. Michał Mikołajczak / Marek Włodarczyk
6. Rafał Mroczek / Marcin Mroczek
7. Dorota Bierkowska / Iwona Rulewicz 

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/342142479692580/

Instagram: https://www.instagram.com/teatr_fabrykamarzen/

Bilety możecie nabyć na: https://www.kupbilecik.pl/impreza-29457-chcesz.sie.bawic.zadzwon.garwolin.html


Konkurs!

Aby wziąć udział w konkursie, pod postem  z tym artykułem na facebookowym fan page'u eGarwolin lub w grupie Garwolin i okolice – wiadomości, wydarzenia, informacje napisz, dlaczego chcesz obejrzeć spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!". Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany 14 listopada.

Podwójne zaproszenie otrzymuje Renata Krogulec.

ur

 


Spektakl „Chcesz się bawić? Zadzwoń!" w Garwolinie – konkurs! komentarze opinie

  • GośćRenata - niezalogowany 2018-10-19 18:08:44

    Chcę wygrać bilet , bylam na spektaklu Szalone Nożyczki ubawilam się do łez.i powiedziałam sobie ze idę na następny .Proszę o bilet

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl