:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Spektakl „Chory na sukces” w Garwolinie. Trwa sprzedaż biletów

Nowy spektakl kabaretowy w Garwolinie! W listopadzie na scenie CSiK wystąpią Krzysztof Ibisz, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Piotr Pręgowski, znany z serialu Ranczo i Tadeusz Ross, czyli Zulu Gula. Biletów jest coraz mniej. Warto zrobić rezerwację!

 

„ Chory na sukces" jest zabawną próbą ukazania postaci Krzysztofa Ibisza, który chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzy na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nim niesłusznie mówi.

Pomagają mu w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju), Piotr Pręgowski (Ranczo) i Tadeusz Ross (Zulu Gula), którzy żartują sobie z Idola, na wszelki możliwy sposób podlizując mu się a jednocześnie robiąc z Niego idiotycznego celebrytę.
Spektakl jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale także inne, ważne dla naszego życia, środowiska. To kabaret w czystej postaci!

{jb_greenbox}Spektakl zostanie zagrany 22 listopada 2017 r. o godz. 18.30 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury przy ul. Nadwodnej 1 w Garwolinie.
Bilety w cenie 80/85 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl
Już jest coraz mniej biletów, więc warto zrobić rezerwację.{/jb_greenbox}

 

(Inf. pras., oprac. ur) 2017-06-10 16:50:29


Spektakl „Chory na sukces” w Garwolinie. Trwa sprzedaż biletów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl