:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” już w listopadzie

Kiedy: 2017-11-22 , godzina: 18:30 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury

W Garwolinie, Spektakl kabaretowy „Chory sukces” listopadzie - zdjęcie, fotografia

 

W listopadzie na scenie CSiK w Garwolinie nowy spektakl kabaretowy „Chory na sukces”. W spektaklu występują zamiennie Krzysztof Ibisz i Michał Wiśniewski, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Krzysztof Hanke z Kabaretu Rak oraz Piotr Pręgowski, znany z serialu Ranczo i Tadeusz Ross, czyli Zulu Gula.

 

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje"), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nich niesłusznie mówi.

 

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju"), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak"), Piotr Pręgowski („Ranczo") i Tadeusz Ross („Zulu Gula" i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces" jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów, ale także innych, ważnych dla naszego życia środowisk.

 

Spektakl „Chory na sukces” zostanie zagrany 22 listopada 2017 r. o godz. 18.30 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury przy ul. Nadwodnej 1 w Garwolinie.
Bilety w cenie 80/85 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220 oraz na www.kupbilecik.pl

(Inf. pras., oprac. ur) 2017-09-18 13:47:07

 

Spektakl kabaretowy „Chory na sukces” już w listopadzie komentarze opinie

  • pietrzyk - niezalogowany 2017-09-20 19:17:46

    Gdy sobotni koncert Jana Pietrzaka dobiegał końca, około godz. 1 w nocy, w opolskim amfiteatrze panowały pustki. Najwytrwalsi, około 200-osobowa grupa oklaskiwali swojego idola w otoczeniu opuszczonych ławek. Telewizyjni operatorzy dwoili się i troili, by za pomocą kamerowych trików jakoś zamaskować tę katastrofę. W niedzielę wyglądało to zupełnie inaczej.

  • klapa całkowita - niezalogowany 2017-09-20 19:16:58

    Kontrowersyjny artystycznie piątkowy koncert Maryli Rodowicz, kompletna klapa sobotnich ?Premier? i benefisu Jana Pietrzaka, który oglądała ledwie garstka najwytrwalszych widzów, wreszcie... statyści w niedzielę! Jak podaje opolska ?Gazeta Wyborcza?, by zapełnić przestrzeń amfiteatru w Opolu TVP sięgnęła po podstawioną publiczność.54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trudno uznać za sukces. Bojkot artystów wiosną, plany przeniesienia do Kielc, wreszcie wyjątkowy, wrześniowy termin imprezy ? to wszystko odbiło się na zainteresowaniu publiczności. Ta nie dopisała, więc telewizja publiczna według ?Gazety Wyborczej?, sięgnęła po statystów!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl