:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Spektakl „Letni dzień” w Garwolinie

Mała, letniskowa miejscowość, pogodny, letni dzień. W takich okolicznościach trudno wyobrazić sobie tragedię. Tymczasem, dwóch mężczyzn przypadkowo spotyka się w tym samym miejscu, aby z dwóch zupełnie różnych powodów zrobić dokładnie to samo – popełnić samobójstwo. Jaki będzie finał tej historii? Przekonamy się już w marcu!

 

Tym razem publiczność zgromadzona w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie obejrzy  „Letni dzień” – spektakl autorstwa Sławomira Mrożka w reżyserii Olgi Chajdas. Na wyjątkową, teatralną ucztę zaprasza Teatr Old Timers Garage.

– Tu jest tak bezpiecznie, spokojnie...Mała, letniskowa miejscowość, pogodny, letni dzień – mówi jeden z bohaterów. W takich okolicznościach trudno wyobrazić sobie tragedię.
Tymczasem dwóch mężczyzn przypadkowo spotyka się w tym samym miejscu, aby z dwóch zupełnie różnych powodów zrobić dokładnie to samo – popełnić samobójstwo. Czy pojawienie się tajemniczej kobiety zmieni bieg wydarzeń? Czy mężczyźni ulegną jej urokowi? Jaki sekret skrywa piękna nieznajoma? Przekonamy się już w marcu!

„ Letni dzień” to kameralna, ale pełna emocji, namiętności i napięć opowieść o przeznaczeniu, losie i fatum.


W obsadzie zobaczymy Annę Muchę, Marka Pitucha oraz Jakuba Wonsa.

{jb_greenbox} Spektakl „Letni dzień” zostanie wystawiony w czwartek 9 marca 2017 r. o godz. 18.30 w sali kinowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
Bilety w cenie 80 zł (widownia) i 75 zł (dostawka) do nabycia w Biurze Podróży "wakacje.pl" przy ul. Kościuszki 22 B w Garwolinie oraz pod nr tel. 504 036 220 lub pod adresem: robert.rutkowski2@o2.pl i na stronie: www.kupbilecik.pl{/jb_greenbox}

 

(Inf. pras., oprac. ur) 2017-01-13 10:22:17


Spektakl „Letni dzień” w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl