:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

"Śpiąca Królewna" w Miętnem

 

18 października Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprosiło najmłodszych mieszkańców powiatu garwolińskiego na przedstawienie teatralne pt. „Śpiąca Królewna”

 


Scenariusz został skonstruowany w taki sposób, żeby dzieci nie były jedynie biernymi widzami, ale by mogły współtworzyć spektakl aktywnie w nim uczestnicząc.


Teatr przygotowuje widza do pracy intelektualnej, pobudza ciekawość i jest bardzo ważnym elementem edukacji. Może zaspokoić potrzeby psychiczne dziecka i odgrywać niezwykle istotną rolę w kształtowaniu jego osobowości.
– Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w spektaklu, spontanicznie reagują na to co dzieje się na scenie, a przeżywane pozytywnie emocje są widoczne na ich twarzach. Spotkania z teatrem cieszą się coraz większym zainteresowaniem – mówi dyrektor PCKiP w Miętnem Beata Pasternak.


Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza na kolejne spektakle do dworku w Miętnem . Więcej niebawem(inf. prasowa, oprac. MB) 2017-10-26 09:47:17
 


"Śpiąca Królewna" w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl