:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Archiwum Aktualności, Sportowo muzyczne Garwolina - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 10/03/2012 10:21

Tegoroczne Dni Garwolina z pewnością nie zawiodą mieszkańców miasta i całego powiatu. Weekend 16-17 czerwca upłynie pod znakiem emocjonujących rozgrywek sportowych i świetnej muzycznej zabawy.

 

Lokalne EURO i mecze w kinie

- Chcemy wykorzystać EURO 2012 jako jeden z elementów obchodów święta miasta i święta powiatu, bo świętujemy razem z powiatem. Planujemy zacząć na początku czerwca turniejami dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które będą takim naszym lokalnym EURO 2012 – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Podczas Dni Garwolina i Dni Powiatu Garwolińskiego, które w tym roku będą obchodzone w dniach 16-17 czerwca, nie zabraknie innych akcentów sportowych. CSiK planuje pokazywać mecze reprezentacji Polski na dużym ekranie w sali kinowej .

 

W niedzielę wystąpią...

Ze względu na EURO tegoroczne Dni Garwolina będą wyglądały inaczej niż zwykle. - Będą trzy koncerty i wszystkie odbędą się w niedzielę 17 czerwca. Najpierw wystąpi lubelska grupa rockowa The Summer Fog , po nich dobrze znany młodzieży Akurat , a zakończymy mocnym uderzeniem zespołu TSA – zapowiada dyrektor CSiK. Początkowo planowano tradycyjny koncert w sobotę, podczas którego miała zagrać grupa Strachy na Lachy. - Byliśmy już nawet wstępnie umówieni z zespołem. Okazało się jednak, że tego wieczoru o 20.45 rozpoczyna się transmisja meczu Polska-Czechy i chłopaki ze Strachów powiedzieli, że nie ma takiej siły, która w tym czasie postawiłaby ich na scenie – tłumaczy Jarosław Kargol. W sobotę ze sceny garwolińskiego Amfiteatru usłyszymy więc głównie covery i muzykę taneczną.

 

Wrażenia inne, ale poziom wysoki

- W ubiegłym roku graliśmy bardziej pop-rockowo. Video i Enej to gwiazdy tego gatunku muzyki, a to zawsze przyciąga większą liczbę widzów. W tym roku będzie trochę ostrzej. Gwiazdy, Akurat i TSA, nie są być może tak medialne jak ubiegłoroczne, ale jestem przekonany, że to będą bardzo dobre koncerty – mówi nasz rozmówca. Dyrektor Centrum Sportu i Kultury przypomina, że organizacja tego typu imprez odbywa się z bardzo ograniczonym budżetem. - Dla przykładu podam, że organizacja kilka lat temu występu T-LOVE kosztowała około 70 tys. zł. Szczęśliwie mieliśmy wówczas sponsora, który większość kosztów pokrył. Szkoda, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, co byśmy chcieli – żałuje Kargol. Organizatorzy Dni Garwolina, zapraszając gwiazdy, kierują się jeszcze jedną zasadą – muzyka musi być grana na żywo. - Wrażenia w tym roku pewnie będą trochę inne, ale poziom artystyczny zespołów na pewno będzie wysoki – zapewnia dyrektor CSiK.

 

(ur) 2012-03-10 11:29:50

Reklama

Sportowo-muzyczne Dni Garwolina 2012 komentarze opinie

  • kikiriki - niezalogowany 2012-05-18 19:33:20

    Powinien grac zespół ENEJ !!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D :-) ;-) :roll: :P 8) :P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • anija - niezalogowany 2012-05-05 23:01:25

    przecież była przeprowadzona ankieta. wygrał Kult, który, jak wiadomo zespołem popowym nie jest, a tym bardziej disco polo. I tym sugerowali się organizatorzy, że wybrany został zespół rockowy. Były też w ankiecie inne zespoły zgłoszone to gdzie w tym czasie byli ich zwolennicy?P.S. jak widać część ludzi zamyka się na nową muzykę...a szkoda, bo mamy dużo niedocenionych zespołów.

  • katja - niezalogowany 2012-05-05 22:40:51

    za rok Farben Lehre !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • a - niezalogowany 2012-04-24 14:38:11

    3 rok pod rząd rock... Można by kogoś z innych muzycznych gatunków wziąć...

  • Marti - niezalogowany 2012-04-01 18:31:36

    [quote name="TSF"][quote name="MuthaphukkinG"]o widzę fani diskopolo mnie zminusowali.Disco Polo na Weselu to Tak,ale w środku miasta nie .A koleszko z zespołu summer fog,nie przejmuj się,krytyka to coś w czym mieszkańcy naszego miasta są naprawde dobrzy .smutne ale prawdziwe[/quote]wiesz,ja się tym nie przejmuje,ktoś lubi disco ktoś lubi rocka. Ale ogólnie dziwi mnie komentowanie czegoś bez znajomości,ale chyba ogólnie My Polacy z tego słyniemy ;)[/quote]Już nie mogę się doczekać na koncerty w niedzielę :-) Genialny pomysł z zespołami :lol: Wiem jedno cokolwiek BY nie wybrali ludzie będą narzekać. Porażka totalna z ludźmi. Najlepsze będzie to , że osoby które krytykują będą się pierwsze na kwadracie lansować 8)

  • dobry_człowiek - niezalogowany 2012-03-28 20:26:24

    ja bylem na każdym koncercie Summer Fog i grają zaj****iście a ten kto pisze że jest inaczej widocznie nie zna się na muzyce

  • Klakier - niezalogowany 2012-03-23 08:44:36

    I bardzo dobrze, wreszcie jakieś konkretne kapele, bardzo chętnie się wybiorę. Gościom z dołu przypomnę, że jeszcze do niedawna każda plenerowa "impreza" w bedocji opierała się na łupaninie z płyty, disco polo, albo celebrytach- specjalistach od jednego wakacyjnego przeboju. TSA owszem było w Klimatach, ale to był koncert BILETOWANY (!!!)- czyli jak chcesz, to kup bilet i się baw, nie chcesz- siedź w domu albo innej knajpie, nikt nie zmusza. Więc te wycia w stylu "łooo, znowu metal, ile można, przecie było tyle razy", to sobie możecie na inną okazję zostawić. O frekwencję się też nie ma co martwić, bo fanów takiego grania mamy wbrew pozorom sporo, nie tylko tych młodszych. Stay Heavy

  • brakdanych - niezalogowany 2012-03-22 21:33:32

    [quote name="donvito"]bylem kiedys na koncercie summerfog to ludzie po 20 sekundach 1 piosenki zaczeli wychodzić, dziwie sie ze tak salby zespol gra przed tsa i akurat[/quote]gdzie i kiedy?

  • donvito - niezalogowany 2012-03-21 21:51:41

    bylem kiedys na koncercie summerfog to ludzie po 20 sekundach 1 piosenki zaczeli wychodzić, dziwie sie ze tak salby zespol gra przed tsa i akurat

  • ... - niezalogowany 2012-03-12 21:10:08

    Całe szczęście, że nie Ty decydujesz o programie muzycznym. :-* [quote name="matii"]ja bym zaprosił zespoły disco polo :-) np. akcent i boys i zapewniam że zarzecze by się zapełniło , w Garwolinie chcą na siłę robić "dni Garwolina Ambitnie" a ludzie chcą się pobawić przy muzyce tanecznej i to żaden wstyd zapraszać zespoły disco polo a nie - Summer Fog :sad: , Akurat :sad: , TSA :sad: TSA BYŁO W DAWNYCH CAFE KLIMATACH LUDZI ZA WIELE NIE BYŁO .........[/quote]

  • jackpot days - niezalogowany 2012-03-12 20:45:29

    jeju czego nie jakieś znane zespoły tylko jakieś badziewie :P pozdrawiam jackpot days wolał bym nawet disco polo a takie to ...

  • konio - niezalogowany 2012-03-12 16:29:24

    :lol: Miłośniku 10/10 !!!!Pozdrawiam!!!!konio

  • miłośnik - niezalogowany 2012-03-12 13:44:52

    Myślę że gdzieś na pobliskich wioskach wystąpią zespoły disco polo. Ostatni była gala pod Kołbielą - sołtys wszystkich zapraszał. Zabawa była zarąbista wszyscy się popili, ja i Zdzisiek nic nie pamiętamy, a moja dziewczyna majteczki w kropeczki to do tej pory nosi i ani razu nie zmieniła !!!- miłośnik buraków -

  • TSF - niezalogowany 2012-03-11 22:18:47

    [quote name="MuthaphukkinG"]o widzę fani diskopolo mnie zminusowali.Disco Polo na Weselu to Tak,ale w środku miasta nie .A koleszko z zespołu summer fog,nie przejmuj się,krytyka to coś w czym mieszkańcy naszego miasta są naprawde dobrzy .smutne ale prawdziwe[/quote]wiesz,ja się tym nie przejmuje,ktoś lubi disco ktoś lubi rocka. Ale ogólnie dziwi mnie komentowanie czegoś bez znajomości,ale chyba ogólnie My Polacy z tego słyniemy ;)

  • MuthaphukkinG - niezalogowany 2012-03-11 21:30:36

    o widzę fani diskopolo mnie zminusowali.Disco Polo na Weselu to Tak,ale w środku miasta nie .A koleszko z zespołu summer fog,nie przejmuj się,krytyka to coś w czym mieszkańcy naszego miasta są naprawde dobrzy .smutne ale prawdziwe

  • TSF - niezalogowany 2012-03-11 20:21:56

    Cześć,tak się składa że jestem basistą w The Summer Fog sądzę że nawet nie znacie naszego zespołu więc nie wiem dlaczego narzekacie :) (matiii) przyjdźcie,zobaczcie,oceńcie a potem krytykujcie jak się nie spodoba. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia pod scena :)

  • CZESIEK - niezalogowany 2012-03-11 19:36:31

    miał być KULT, i nic niewyszł . Skrewili wszystko

  • muthaphukkinG - niezalogowany 2012-03-11 13:24:07

    akurat jest mało rockowy bardziej to reggae i ska,a myślę do zabawy muzyka dobra.kto nie zna niech obczai hahahaczyk :) to taki klasyczek :)A co do zespołów ja wole bawić się jak w mieście,a nie na wsi na festynie... disco polo browarek kiełbaska niestety nie te czasy :P

  • wielki myśliciel - niezalogowany 2012-03-11 11:54:50

    Było disco polo było był pop był rok ale ja się pytam dlaczego nigdy rapu nie było na dniach garwolina?

  • Ona - niezalogowany 2012-03-11 09:49:37

    Lipka jak się patrzy, już gorzej być nie może. W tegoroczne dni garwo na kwadracie będą pustki!! Zespoły fatalne i co mogę więcej powiedzieć tegoroczna imprezę spokojnie można skreślić z kalendarza!!Brawo dla organizatora!!! żal żal!

  • matii - niezalogowany 2012-03-11 08:47:39

    ja bym zaprosił zespoły disco polo :-) np. akcent i boys i zapewniam że zarzecze by się zapełniło , w Garwolinie chcą na siłę robić "dni Garwolina Ambitnie" a ludzie chcą się pobawić przy muzyce tanecznej i to żaden wstyd zapraszać zespoły disco polo a nie - Summer Fog :sad: , Akurat :sad: , TSA :sad: TSA BYŁO W DAWNYCH CAFE KLIMATACH LUDZI ZA WIELE NIE BYŁO .........

  • co to ma być ? - niezalogowany 2012-03-11 08:47:35

    Najlepiej zmieńcie nazwę imprezy na ,,Przystanek Jarocin". Dni Garwolina to chyba miała być z założenia impreza dla wszystkich mieszkańców miasta a nie dla tak wąskiej grupy. Trzeba było wybrać zespoły grające różnorodną muzykę. Czy pan dyrektor CSiK nie jest przypadkiem fanem rocka? To by wszystko wyjaśniało.

  • nieznajomy - niezalogowany 2012-03-11 00:11:23

    pierwszy raz od długiego czasu nie czekam na dni garwolina...

  • temprawg - niezalogowany 2012-03-10 21:42:21

    ponownie TSA, kto tego słucha. Faktycznie niedługo jak zapytasz o dni garwolina to odpowiedzią bedzie TSA jak zwykle.dno i porażka

  • aleeeeepiott - niezalogowany 2012-03-10 20:17:55

    Słuchajcie co roku jest coraz gorzej. Wszystkie zespoły są brane na jedno kopyto. Prawie sam rock. A co z fanami innej muzyki w naszym mieście nad Wilgą. Zdaje sobie sprawę ze to sie wiąże z kosztami ale nie sądzę że Pan z CSiK w Garwolinie nie znalazł by coś podobnego w innym gatunku muzycznym. To już by było taniej wynająć miejscowy zespół i kazdy by sie mógł pobawic i starszy i młodszy a tak to niestety wiadomo kto pójdzie. Nie długo to będzie coś takiego "Wstęp dla fanów TSA" itp. PS. Dobrze ze EURO 2012 jest to wiele osób uda sie na mecz do kina albo przed telewizorami sie zgromadza kibice :)Pozdrawiam Piotr Tylkowski

  • knajcik elimek - niezalogowany 2012-03-10 19:19:40

    zespoły beznadziejne.. ;/

  • jo - niezalogowany 2012-03-10 16:13:29

    a ja uważam, że zespoły są super. Juz czekam na TSA :) i nie mogę się doczekać

  • heh - niezalogowany 2012-03-10 16:11:54

    Lepsze takie zespoły niż te które były rok temu.

  • . - niezalogowany 2012-03-10 15:59:30

    [quote name="hahahah"]tegoroczne dni garwolina - żaaal!co oni za zespoły zaprosili...[/quote]JAKI GARWOLIN TAKIE ZESPOŁY :D