:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Sportowy początek ferii w Miętnem

W niedzielę 12 lutego, pod patronatem starosty garwolińskiego odbyły się otwarte zawody w biegach narciarskich, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

 

 

Na starcie, w zabytkowym parku w Miętnem, stanęło blisko 30 zawodników podzielonych na cztery kategorie: dzieci, kobiety, mężczyźni 17+ i mężczyźni 50+. Najmłodsi mieli do pokonania jedno okrążenie trasy (ok. 1 km), panie pięć okrążeń, a panowie dziesięć.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i słodyczami, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali dyplomy i puchary. Rozlosowano też nagrodę specjalną – narty biegowe ufundowane przez Kazimierza Jacaka, właściciela sklepu JotkaSport, trafiły do Grzegorza Głowali.

Po zakończeniu zawodów uczestnicy regenerowali siły przy wspólnym ognisku.

Przy organizacji imprezy współpracowali Powiatowy Ośrodek Sportu i Zarządzania Lokalami w Miętnem, Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie Horyzont, Jotka Sklep – sklep, wypożyczalnia, serwis – Kazimierz Jacak i Witold Wawer

{jb_greenbox}Zwycięzcy zawodów
Dzieci
1. miejsce – Kacper Karczmarczyk
2. miejsce – Michał Głowala
3. miejsce – Jakub Winiarek

Kobiety
1. miejsce – Joanna Kocon
2. miejsce – Urszula Niedźwiedzka
3. miejsce – Aleksandra Marczak

Mężczyźni 17+
1. miejsce – Stanisław Wawer
2. miejsce – Piotr Wąsik
3. miejsce -  Mirosław Karwowski

Mężczyźni 50+
1. miejsce – Kazimierz Jacak
2. miejsce - Krzysztof Majek
3. miejsce – Paweł Żak {/jb_greenbox}

 

(Inf.pras., oprac. MB) 2017-02-14 12:32:02

Sportowy początek ferii w Miętnem komentarze opinie

  • narciarz - niezalogowany 2017-02-18 08:53:54

    Już żałuję, że nie uczestniczyłem. Przeszkodził mi wyjazd w Góry. Rozpocząłem swoja przygodę z narciarstwem biegowym w tym roku i czuję , że za rok wygram w kat 50+ :roll: Pozdrawiam i zachęcam wszystkich, bo to piękny i tani sport dla wszystkich , no może prawie wszystkich :roll:

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl