:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkanie z blogerką i trenerką rozwoju osobistego Laurą Kozowską

We wtorek 18 lipca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Miastkowie Kościelnym, odbędzie się spotkanie z pisarką, blogerką i trenerem rozwoju osobistego Laurą Kozowską. Wstęp wolny.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Miastkowie Kościelnym zaprasza na spotkanie z pisarką, blogerką i trenerem rozwoju osobistego Laurą Kozowską. Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 lipca o godzinie 15.00 w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Miastkowie Kościelnym.


Inspiruje ludzi do zmiany

Laura Kozowska ma dzisiaj prawie 44 lata i 4 wspaniałych synów, których wychowała na dobrych ludzi.
Od 2 lat pisze Bloga Laury. Dzisiaj ma ponad 5 mln wyświetleń i czytany jest na całym świecie.
W 2015 roku wydała książkę "Nie ma takiego bagna, z którego nie da się wyjść". Premiera podczas The Way Ahead była spektakularnym sukcesem. W kwietniu 2016 roku wydała "Rozmowy z Guzikiem". Nakład w 3 tygodnie zniknął.
Jest bardzo pracowitym autorem, bo jeździ z walizką i najmłodszym synem po Polsce i spotyka się z ludźmi. W 2015 roku ponad 60 wystąpień publicznych. Do dzisiaj 96 wystąpień publicznych. Były to wieczory autorskie, ale też i duże sceny na 600-800 osób. Były tez konferencje marketingowe, gdzie mówiła o Etyce w Biznesie.
Propagatorka dobrego życia, miłości i radości. Inspiruje ludzi do zmiany. Prowadzi warsztaty dla kobiet i oprócz wiedzy z rozwoju osobistego uczy je piec placki, gotować rosół i ...kobiecości ...czyli jak być wymarzoną partnerką w związku ...i jak być kobietą w dzisiejszym świecie. (Facebook/LauraKozowska)

 

Organizatorzy spotkania zachęcają do spędzenia miłego popołudnia z inspirującą osobą, która poradzi, jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie.

 

Wstęp wolny.

 

(ur) 2017-07-17 16:12:51

Fot. Internet/Blog Laury


Spotkanie z blogerką i trenerką rozwoju osobistego Laurą Kozowską komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl