:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Spowodował wypadek i zasnął na mrozie. Był pijany

Policjant wracając po służbie do domu, zauważył leżącego w rowie rozbitego volkswagena. W pobliżu leżał nieprzytomny mężczyzna. Funkcjonariusz natychmiast udzielił mu pomocy. Okazało się, że mężczyzna nie odniósł żadnych poważnych obrażeń, ale był pijany.

 

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w poniedziałkową noc wracał do domu po służbie. W miejscowości Borowie, na drodze krajowej nr 76, zauważył leżącego w rowie rozbitego volkswagena. Nieopodal pojazdu leżał mężczyzna. Był nieprzytomny. Funkcjonariusz natychmiast o zdarzeniu powiadomił oficera dyżurnego garwolińskiej komendy, a sam ruszył na pomoc.

Jak się okazało, 27-letni kierowca pojazdu nie odniósł poważnych obrażeń, a jedynie spał na ponad 10-stopniowym mrozie, mając jak wykazało później badanie blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Prawdopodobnie 27-latek zmarłby na skutek wychłodzenia, gdyby nie udzielona przez policjanta pomoc.

 

Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości.

 

(Inf. i fot. KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-01-12 12:07:20

Spowodował wypadek i zasnął na mrozie. Był pijany komentarze opinie

  • egon - niezalogowany 2017-01-14 20:44:51

    Do bax ....stara mądrość ludowa głosi: ?chcesz mieć szacunek, to bądź człowiekiem?. Jak komuś bliżej do ?psa? niż do człowieka to niech się nie dziwi, że ?wczoraj dostał (po ogonie), bo szczekał, a dziś dostał (po pysku), bo nie szczekał?.Widzisz Waść ? nawet szczekać trzeba wiedzieć kiedy, a Waść szczekasz bo akurat się Waści na szczekanie zebrało

  • Pielak - niezalogowany 2017-01-14 08:20:55

    [quote name="konrad"]poproszę o numer telefonu do właściciela pojazdu, kupie to auto mój numer .........[/quote]Nie dla psa kiełbasa

  • hahah - niezalogowany 2017-01-12 20:05:44

    Ale ZIOM!

  • bax - niezalogowany 2017-01-12 17:35:51

    Ja tam nie chcę być złośliwy ale może przyjdzie taki czas że taki pijany kretyn rozwali jakiemuś mundremu komentującemu samochód i odjedzie z miejsca i daj Boże aby to była najmniejsza krzywda. A tak nawiasem rzecz biorąc przerażające jest to że nikt nie potępia pijaka - idioty tylko zajmuje sie sprawami pobocznymi. Dla mnie nieistotne jest kto go zatrzymał a jego wizerunek powinien być upubliczniony jak w znanym filmie Barei

  • haha - niezalogowany 2017-01-12 17:33:14

    czy ten policjant także zbadał, ułożył na desce zaniósł do karetki i kierował do szpitala?? a tam przeprowadził wszystkie badania?

  • on - niezalogowany 2017-01-12 17:03:31

    Do ,,Piotr,, żeby nie te zdjęcia to byś buraku nie miał co komentować...

  • konrad - niezalogowany 2017-01-12 16:00:38

    poproszę o numer telefonu do właściciela pojazdu, kupie to auto mój numer .........

  • JAŚ - niezalogowany 2017-01-12 15:13:10

    "Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości."brak logiki...przecież nie prowadził...spał jedynie nieopodal:PP jak będzie bystry to nic mu nie zrobią.

  • adam - niezalogowany 2017-01-12 14:11:56

    [quote name="Przemysław"][quote name="Piotr"]Widze własnie jak została udzielona pomoc przez policjantów skoro mężczyźnie zrobili fotografie zamiast mu pomóc.[/quote]Po czym poznajesz, że to właśnie policjanci (liczba mnoga?) zrobili to zdjęcie?[/quote]bo po 1. zwykly obywatel jakby robił zdjęcie to by policjanci byli widocznia po 2. przecież pan policjant odnalazł tego człowieka a nie kto inny

  • Przemysław - niezalogowany 2017-01-12 13:34:17

    [quote name="Piotr"]Widze własnie jak została udzielona pomoc przez policjantów skoro mężczyźnie zrobili fotografie zamiast mu pomóc.[/quote]Po czym poznajesz, że to właśnie policjanci (liczba mnoga?) zrobili to zdjęcie?

  • ewa - niezalogowany 2017-01-12 13:32:03

    PRZESTROGA DLA INNYCH NIEMYŚLĄCYCH

  • simba - niezalogowany 2017-01-12 11:35:23

    Uśpić od razu kretyna.

  • Piotr - niezalogowany 2017-01-12 11:35:06

    Widze własnie jak została udzielona pomoc przez policjantów skoro mężczyźnie zrobili fotografie zamiast mu pomóc.