:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Straciła męża i syna w zamachu bombowym – poznajcie historię Katji

Kiedy: 2018-05-17 , godzina: 17:00 | Gdzie: Kino "Wilga"

Życie Katji eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Kobieta, która straciła wszystko, pragnie zemsty. To thriller i dramat w jednym. Film "W ułamku sekundy" gwarantuje, że emocje widzów sięgną zenitu. Historię Katji poznacie w Garwolinie już 17 maja w cyklu "Kino Konesera".

W ułamku sekundy” to najnowszy film Fatiha Akina, twórcy „Głową w mur”, „Soul Kitchen” i „Na krawędzi nieba”. W roli głównej: Diane Kruger („Bękarty wojny”, „Troja”, „Kopia mistrza”), której „W ułamku sekundy” zawdzięcza emocjonalne napięcie i wiarygodność. Film znalazł się w programie Konkursu Głównego MFF w Cannes 2017. Jury Festiwalu doceniło genialną kreację Diane Kruger, przyznając jej nagrodę w kategorii: Najlepsza Aktorka. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy przyznało „W ułamku sekundy” Złotego Globa w kategorii: Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

W ułamku sekundy życie Katji (Diane Kruger) eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina próbują podtrzymać ją na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Z czasem Katja poznaje tożsamość podejrzanych o udział w zamachu. Narasta w niej potrzeba zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.

Krytycy filmowi podkreślają precyzję, z jaką została zrealizowana filmowa opowieść. Zgodni są również co do tego, że emocjonalne napięcie i wiarygodność thriller zawdzięcza kreacji odtwórczyni głównej roli. Gra Diane Kruger budzi podziw. Reżyserskie mistrzostwo, doskonałe aktorstwo i wysoki poziom realizacji (zdjęcia, montaż) złożyło się na film wciągający i niezwykle poruszający.

Kino Konesera” – "W ułamku sekundy"

17 maja godzina 17:00 i 19:00

Produkcja: Niemcy, Francja
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 106 minut
Od lat: 15 /napisy/
System wyświetlania: Projekcja cyfrowa
Cena biletu: 14 zł

Aby zarezerwować lub kupić bilet, kliknij tutaj.

 

CSiK/Kino "Wilga", oprac. ur

 


Straciła męża i syna w zamachu bombowym – poznajcie historię Katji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się