:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Strażacka kronika zdarzeń PSP w Garwolinie

Pożary - interwencje straży, Strażacka kronika zdarzeń Garwolinie - zdjęcie, fotografia

 

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie, odnotowanych na terenie powiatu garwolińskiego od 2 do 8 października 2017 r.

 

3 października 2017 r.

Zderzenie nissana z MAN-em

Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. gen. W. Andersa w Garwolinie, w którym uczestniczył samochód osobowy Nissan Primera i ciężarowy marki MAN. Pomocy medycznej osobom podróżującym pojazdami udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych z jezdni. Podczas działań ruch na drodze był całkowicie zablokowany. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

 

4 października 2017 r.

Dwa pożary samochodów jednego dnia

Po godz. 12 na drodze krajowej nr 76 w Nowym Puznowie miał miejsce pożar samochodu osobowego Skoda Octavia. Pojazd w całości był objęty pożarem. Działania straży polegały na podaniu prąd piany ciężkiej, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP.

Po godz. 16 w miejscowości Zygmunty miał miejsce pożar samochodu osobowego marki Polonez. Pojazd w całości był objęty pożarem. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądu wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy OSP.

 

5 października

Zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym

Po godz. 8 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Celejowie, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Mazda oraz ciągnik rolniczy. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Podczas działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

 

6 października

Dachowanie w Poliku

Po godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Poliku (gm. Maciejowice), gdzie samochód osobowy Toyota Corolla uległ dachowaniu. Pomocy medycznej kierującej pojazdem udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem na drodze oraz odłączyli zasilanie elektryczne w pojeździe. W akcji trwającej blisko dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

 

(PSP Garwolin, oprac. ur) 2017-10-09 12:39:16

Fot. poglądowe: arch. eG

Strażacka kronika zdarzeń PSP w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl