:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Strażacka kronika zdarzeń PSP w Garwolinie

Pożary - interwencje straży, Strażacka kronika zdarzeń Garwolinie - zdjęcie, fotografia

Kronika Zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie zaistniałych od 29 października do 4 listopada 2018 roku.

29 października

Kolizja drogowa w Borowiu

Przed godz. 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Borowiu, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Kia Ceed i Citroen C3. Żadna z osób nimi podróżujących nie odniosła obrażeń wymagających hospitalizacji. Strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach, zakręcili zawór instalacji LPG w jednym z nich oraz dokonali sorpcji płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i trzy zastępy OSP.

 

Zdarzenie drogowe na ul. Długiej w Garwolinie

Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na ul. Długiej w Garwolinie, gdzie samochód osobowy marki Jeep zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji i znalazł się w pozycji na dachu. Pojazdem podróżowała tylko kobieta, którą strażacy z niego ewakuowali i następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP.

 

Plama płynów eksploatacyjnych na krajowej „17”

Przed godz. 19 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o plamie płynów eksploatacyjnych na krajowej „17” w Trojanowie, powstałej na skutek kolizji drogowej. Działania dwóch zastępów OSP polegały na sorpcji plamy. Akcja trwała jedną godzinę.

 

30 października

Dachowanie w Woli Życkiej

Przed godz. 23 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Woli Życkiej, gdzie samochód osobowy marki Opel Astra zjechał z drogi i znalazł się w rowie w pozycji na dachu. Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce zdarzenia oraz odłączyli zasilanie elektryczne w pojeździe. Pomocy medycznej kierującemu pojazdem udzielił zespół ratownictwa medycznego. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i trzy zastępy OSP.

 

31 października

Plama płynów eksploatacyjnych w Żelechowie

Po godz. 9 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o plamie płynów eksploatacyjnych w Żelechowie, która powstała na skutek kolizji drogowej. Działania jednego zastępu OSP polegały na sorpcji plamy. Akcja trwała ponad pół godziny.

 

2 listopada

Pożar budynku garażowego w Garwolinie

Po godz. 22 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze garażu przy ul. Kwiatowej w Garwolinie. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądów wody na budynek, który w całości był objęty pożarem. Po jego ugaszeniu przystąpiono do pracy rozbiórkowych i oddymiania budynku. W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz pięć zastępów OSP.

 

3 listopada

Citroen uderzył w drzewo

Po godz. 11 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Stodzew, gdzie samochód osobowy marki Citroen Berlingo zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy dwóm osobom poszkodowanym, które następnie przekazali przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Ponadto odłączono zasilanie elektryczne w pojeździe oraz dokonano sorpcji płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i trzy zastępy OSP.

 

PSP Garwolin, oprac. ur

Zdj. poglądowe: arch. eG


Strażacka kronika zdarzeń PSP w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl