:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Strażacy profesjonalnie udzielają pierwszej pomocy

Strażacy Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu garwolińskiego zdali egzamin sprawdzający z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

W niedzielę 5 listopada 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie został przeprowadzony egzamin sprawdzający z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu garwolińskiego.

Do egzaminu, który przeprowadziła komisja powołana przez mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP przystąpiło 12 funkcjonariuszy PSP i 35 druhów OSP. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Wszyscy przystępujący do egzaminu zdali go z wynikiem pozytywnym. Tym samym strażacy uzyskali potwierdzenie posiadania tytułu ratownika z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy.

 

Źródło: PSP Garwolin, oprac. ur


Strażacy profesjonalnie udzielają pierwszej pomocy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl