:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Strażacy z Komendy w Garwolinie z nagrodami komendanta głównego PSP

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie otrzymali nagrody komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej. Gen. bryg. Leszek Suski docenił czterech ratowników, którzy wyróżniają się poprzez wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej.

Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Leszek Suski, w uznaniu za wzorowe wykonywanie zadań służbowych oraz wysoki poziom dyscypliny służbowej, przyznał nagrody finansowe ze środków budżetowych Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej dla strażaków realizujących zadania służbowe na stanowisku zastępcy dowódcy zmiany oraz dyżurny operacyjny. Wśród wyróżnionych znaleźli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie.

7 i 9 listopada 2017 r. komendant powiatowy PSP w Garwolinie bryg. Krzysztof Tuszowski uroczyście wręczył decyzje o przyznaniu nagród, które otrzymali:

– st. kpt. Wojciech Krupa – zastępca dowódcy zmiany,

– asp. sztab. Krzysztof Babik – dyżurny operacyjny,

– st. asp. Arkadiusz Śliński – dyżurny operacyjny,

– asp. Krystian Błażejczyk – dyżurny operacyjny.

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym funkcjonariuszom i życzymy dalszych osiągnięć.

 

Źródło: PSP Garwolin, oprac. ur


Strażacy z Komendy w Garwolinie z nagrodami komendanta głównego PSP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl