:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Świąteczne spotkania z Kuźnią Talentów w Chotyni

W Kuźni Talentów w Chotyni 14 grudnia odbyły się coroczne Jasełka. Swoją premierę miały jednak dwa dni wcześniej w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Wólce Ostrożeńskiej.

 

Piękne Jasełka w wykonaniu uczniów zrobiły wrażenie nie tylko na rodzicach, ale także na podopiecznych ośrodka w Wólce Ostrożeńskiej. Czas Bożego Narodzenia w Kuźni Talentów w Chotyni to każdego roku czas wyjątkowy. Na kilka tygodni przed uczniowie przygotowują się do Jasełek, pieką pierniki, robią stroiki i zdobią swoją szkołę.

W tym roku oficjalne Jasełka odbyły się 14 grudnia. Na wspaniałej, pełnej pięknych dekoracji scenie działo się wiele. Małe elfiki pracowały ciężko nad zabawkami dla dzieci w swej fabryce, ale niestety nie wiedziały dla kogo i ile zabawek mają zrobić. Mikołaj smacznie spał w wielkim łożu i zaspał w tym roku. Na szczęście święta uratowała Pani Zima, która sprawiła wszystkim dzieciom najpiękniejszy prezent – białą, śnieżną aurę. Szczęśliwe i zadowolone maluchy zaczęły więc kolędowanie. Zachęcając przybyłych gości do wspólnego śpiewania, przypomniały najpiękniejsze kolędy tj. „Wśród nocnej ciszy” czy „Przybieżeli do Betlejem”. Jasełka zakończono smacznym, tradycyjnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

 

Jasełka dla podopiecznych ZOL-u

Dwa dni przed szkolnymi występami nasi mali artyści z premierą swojego przedstawienia pojechali do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego MEDI-system „Ostrowia II” w Wólce Ostrożeńskiej. Tam zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie ku uciesze podopiecznych. Następnie wspólnie kolędowali oraz podczas warsztatów robili świąteczne ozdoby.

 

Inf. i fot. Kuźnia Talentów oprac. KK) 2016-12-20 13:52:37

Świąteczne spotkania z Kuźnią Talentów w Chotyni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl