:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Świąteczne spotkanie w MGOK w Pilawie

Tradycyjnie jak co roku, w niedzielę przed świętami Bożego Narodzenia MGOK w Pilawie we współpracy z Kołem Emerytów i Rencistów zorganizował dla mieszkańców Pilawy spotkanie świąteczne.

 

Spotkanie rozpoczęło się Jasełkami w wykonaniu harcerek z II Drużyny Pilawskiej, a następnie dla licznie zgromadzonej publiczności koncert kolęd i piosenek świątecznych zagrał zespół CzajkaBrass Band. A zwieńczeniem spotkania była degustacja potraw wigilijnych, podczas której każdy mógł spróbować tradycyjnych polskich dań. Był między innymi czerwony barszcz, kapusta z grochem i grzybami, postne pierożki, kompot z suszu oraz słodki keks, piernik i makowiec.

W ramach integracji międzypokoleniowej, w przygotowaniu tegorocznych potraw, brały udział harcerki z II Drużyny Pilawskiej, które przez większość sobotniego popołudnia lepiły pierogi.

 

Inf. i fot. MGOK Pilawa, oprac. KK) 2016-12-20 14:38:46

Świąteczne spotkanie w MGOK w Pilawie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl