:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Świetny występ garwolińskich cheerleaderek na Mistrzostwach Polski

Trzy drużyny cheerleaderek z Garwolina brały udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Chorzowie uczestniczyło. Przez 3 dni od 21 do 23 kwietnia na arenie hali MORiS w Chorzowie rywalizowało ze sobą ponad 2 tysiące zawodników, 150 zespołów i 54 dywizje taneczne, które oceniało 30 sędziów z czterech krajów. Garwolinianki zdobyły złoto i dwa brązy !

Podopieczne Izabeli Nerwińskiej i Zofii Kisiel, na co dzień trenujące w garwolińskim klubie "Dream Team" zmierzyły się z rywalkami w konkurencjach Cheer Dance Freestyle Pom, Cheer Dance Freestyle Pom Junior Młodszy oraz Dance Elite Senior II.
Najlepiej zaprezentowały się seniorki w kategorii Cheer Dance Freestyle Pom.
Długie, odbywające się kilka razy w tygodniu, treningi opłaciły się - dziewczyny z Garwolina zdobyły pierwsze miejsce i będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Europy w Finlandii !
Sukces odniosły też dziewczynki w wieku 9-13 lat w kategorii Cheer Dance Freestyle Pom Junior Młodszy zdobywając brązowy medal.
Dużym zaskoczeniem było trzecie miejsce w kategorii Dance Elite Senior II - debiutujące w zawodach mamy rozpoczęły treningi zaledwie cztery miesiące temu.
Czwarte w kategorii Cheer Dance Freestyle Pom zajął duet Gabriela Gora i Dominika Iwanenko.

(inf.prasowa, oprac. MB)

Świetny występ garwolińskich cheerleaderek na Mistrzostwach Polski komentarze opinie