:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Święto Gminy Wilga i akcja „Serduszko dla Gabrysia”

Tegoroczne Święto gminy Wilga upłynie pod hasłem doskonałej zabawy i pomagania! Podczas imprezy odbędzie się zbiórka publiczna oraz licytacja cennych przedmiotów na rzecz Gabrysia Mielcarza, który potrzebuje kosztownej operacji serca w niemieckiej klinice. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Playboys.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Wildze zaprasza na Święto Gminy Wilga, które odbędzie się w Klubie Mega Music w Wildze. W programie wydarzenia przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka publiczna oraz licytacja cennych przedmiotów na rzecz Gabrysia Mielcarza, który potrzebuje kosztownej operacji serca w niemieckiej klinice.

 

Atrakcje dla dużych i małych

Festyn w Mega Music w Wildze rozpocznie się o godzinie 15.00. Wówczas scenę opanują grupy Dzwoneczki i Minimaks. Młodzi artyści z grup działających w GOK w Wildze zaprezentują publiczności swoje talenty teatralne i taneczne. O godzinie 16.00 ze spektaklem wystąpi Teatr Narwal, który poprowadzi także gry i zabawy dla dzieci. O godzinie 18.00 na scenie Mega Music wystąpi gwiazda wieczoru – zespół Playboys, znany z takich kawałków jak: „Tylko Ty”, „Zwariowałem” i „Jak to się stało?” Od godziny 19.00 o doskonałą zabawę uczestników Święta Gminy Wilga będzie dbał zespół Delay.

Wśród dodatkowych atrakcji przewidziano: konkurs na najsmaczniejszą szarlotkę, loterię „Szczęśliwy numerek”, wesołe miasteczko oraz zjeżdżalnie i trampoliny. Na uczestników festynu będą czekały także: wata cukrowa, lody, gofry, przysmaki z grilla i piwo z beczki.

 

 

Razem możemy uratować serduszko Gabrysia

Odkąd przyszedł na świat 17 maja tego roku, jego małe ciałko ograniczone jest aparaturą medyczną. Małe serduszko Gabrysia Mielcarza z Niecieczy w gminie Wilga przeszło pierwszą operację – koarktację aorty, gdy chłopiec miał zaledwie 12 dni. Kolejna musi być wykonana w niemieckiej klinice kardiochirurgii na początku lipca. Czasu jest niewyobrażalnie mało, a środki potrzebne na pokrycie kosztów operacji przekraczają możliwości finansowe rodziców chłopca. W niedzielę 25 czerwca każdy będzie mógł pomóc w ratowaniu serduszka Gabrysia, biorąc udział w zbiórce publicznej oraz licytacji cennych przedmiotów. Zebrane środki zostaną przeznaczone na operację, której koszt sięga 380 tys. zł. (Kliknij tutaj i poznaj historię Gabrysia >>>)


Do udziału w akcji „Serduszko dla Gabrysia” i w festynie w Wildze zachęcają Przemysła Saleta oraz Patricia Kazadi – ambasadorzy biegu „Avon kontra przemoc”, który odbył się w niedzielę 18 czerwca w Garwolinie. Oboje podpisali się na koszulkach biegu, które będzie można wylicytować już 25 czerwca w Mega Music w Wildze.

 

Już niebawem więcej informacji przedmiotach, które będzie można wylicytować podczas Święta Gminy Wilga. Wśród nich będą m.in.: płyty, koszulki i inne gadżety.

Obecnie prowadzone są dwie równoległe zbiórki, które mają pomóc w zwiększeniu zasięgu informacji. Kliknij i dołącz do zrzutki na Zrzutka.pl lub Pomagam.pl.

 

Aby śledzić na bieżąco historię Gabrysia, polub fan page Serduszko dla Gabrysia. Znajdziecie tutaj także licytacje różnych przedmiotów, w tym: rękawic z autografem polskiego boksera Tomasza Adamka, unikatowy kask sportowy Suomy Extreme Spec R1 oraz książkę i koszulkę z dedykacją, przekazane przez Marylę Rodowicz.


 

 

(ur) 2017-06-19 17:55:03Święto Gminy Wilga i akcja „Serduszko dla Gabrysia” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl