:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Święto Mleka 2018 pełne atrakcji – w Garwolinie wystąpił Joker (video)

Tegoroczne Święto Mleka obfitowało w liczne atrakcje. Gwiazdą rodzinnego pikniku, który wczoraj odbył się na Zarzeczu w Garwolinie, był zespół Joker.

Piknik rodzinny, zorganizowany przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Garwolinie, odbył się w niedzielę 10 czerwca na Zarzeczu w Garwolinie. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00.

W programie pikniku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych czekały między innymi: mleczne animacje, gry i konkursy, bajka "Tajemniczy kredens", pokaz cyrkowo-iluzjonistyczny, balonowy happening i miasteczko cyrkowe.

Tej czerwcowej niedzieli na Zarzeczu zagościła także mega maskotka Mleczna Krówka oraz kowboj i mleczarka. Uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w warsztatach tworzenia gigantycznych baniek mydlanych oraz warsztatach czerpania papieru ze zużytych kartoników do mleka. Starsi mogli spróbować swoich sił w odgadywaniu smaków produktów garwolińskiej Spółdzielni Mleczarskiej. O świetną zabawę uczestników wydarzenia zadbali artyści z Jo Art Show.

Wśród dodatkowych atrakcji organizatorzy przewidzieli także malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie i degustację mleka oraz innych produktów OSM Garwolin. Duzi i mali mieli okazję uwiecznić chwile wspaniałej zabawy na zdjęciach dzięki Fotobudce.

Gwiazdą wieczoru był zespół Joker, znany fanom disco polo z takich przebojów jak: "Walimy w balet", "Aparatka", "Zołza" i "dziewczyna ta". Wokalista i towarzyszące mu tancerki porwali publiczność do wspólnej zabawy i chętnie obdarowywali fanów płytami. W tłum poleciały także koszulki.

 

Impreza była dofinansowana ze środków Funduszu Promocji Mleka.

 

ur

Święto Mleka 2018 pełne atrakcji – w Garwolinie wystąpił Joker (video) komentarze opinie

  • gość 2018-06-11 20:17:17

    ZOBACZCIE ILE SMIECI POZOSTAWILI PO TYM SWIECIE MLEKA, KTO TO POSPRZATA , POWINIEN ORGANIZATOR! LECZ MY MIESZKANCY PEWNIE ZAPŁACIMY W PODATKU MIEJSKIM ZA TEN CAŁY CYRK KOMUNA WRACA

  • gość 2018-06-12 10:07:50

    Genialne prowadzenie imprezy i świetne atrakcje po raz kolejny zapewnili artyści JO ART SHOW! Warto ich wymienić a nie tylko tandetny zespół disco polo... Pełen profesjonalizm, dziękujemy Jo Art Show!!!!

  • gość 2018-06-12 10:16:05

    szkoda tylko że nigdzie nie było informacji o której ma grać ta gwiazda wieczoru:((((((

Dodajesz jako: Zaloguj się