:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

Święto Mleka po raz czwarty w Garwolinie

W niedzielę na garwolińskim Zarzeczu odbyło się Święto Mleka. To już czwarta edycja imprezy organizowanej przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Garwolinie.

 

Święto Mleka, mimo kapryśnej pogody, zgromadziło przed garwolińskim amfiteatrem wielu młodych miłośników tego zdrowego napoju. Na najmłodszych tradycyjnie czekało wiele atrakcji oraz konkursów.

 

Na placu przed amfiteatrem pojawił się m.in. namiot Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie, który przez całe popołudnie był oblegany przez dzieci i dorosłych. Powodem istnego oblężenia było pyszne mleko – naturalne, wanilinowe i czekoladowe, które można było otrzymać zupełnie za darmo. Organizatorzy wydarzenia przygotowali na to niedzielne popołudnie blisko 5 tysięcy pojemników zdrowego napoju.

 

Mlecznie, muzycznie i tanecznie

W programie mlecznej imprezy nie zabrakło konkursów, w których dzieci m.in. zgadywały smaki serków i jogurtów oraz piły mleko. Na scenie pojawiła się „Królowa Mleka”, która opowiadała dzieciom m.in. o tym jak powstaje mleko oraz artyści, którzy rozbawiali najmłodszych do łez. Na „Kwadracie” można było także podziwiać popisy cheerleaderek z grupy „No Name” oraz taneczne umiejętności tancerzy i instruktorów ze szkoły tańca Street Dance Studio. Zachwyt publiczności wzbudził występ współwłaściciela szkoły Dawida Szeląga, który zaprezentował Popping Dance do przeboju Michaela Jacksona „Beat It” (Mutrix Remix). (Aby obejrzeć nagranie z występu, kliknij TUTAJ ). Na towarzyszących dzieciom rodziców i opiekunów czekała biesiada dla dorosłych. Tego dnia nie zabrakło także przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie oraz funkcjonariuszy policji.

 

Na placu przez amfiteatrem pojawiło się bezpłatne wesołe miasteczko. Wieczorem przed publicznością wystąpiła także uczestniczka telewizyjnego show „The Voice of Poland” Monika Szostak.

Impreza była dofinansowana ze środków Funduszu Promocji Mleka.

 

(ur) 2014-06-03 19:04:35

Święto Mleka po raz czwarty w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl