:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Święto tańca w Garwolinie (Video)

Miniony weekend upłynął w Garwolinie pod znakiem tańca. Taneczne Grand Prix Polski ściągneło do miasta nad Wilgą setki tancerzy.

W ramach Grand Prix odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Garwolin 2018 i II Amatorski Turniej Tańca Towarzyskiego Garwolin 2018. Sobotnią galę wieczorną poprowadziła znana wszystkim z telewizyjnych programów tanecznych Iwona Pavlović. W uroczystym otwarciu sobotniej gali wzięli udział burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski i starosta garwoliński Marek Chciałowski.

W weekend w hali na Al. Żwirki i Wigury zatańczyli tancerze z całej Polski oraz najmłodsi wychowankowie Studia Ruchu Kordaszewscy, które było głównym organizatorem wydarzenia i świętowało 10. rocznicę swojej działalności.

Wydarzenie uświetnił artysta cyrkowy Daniel Chlibiuk – trener oraz członek zarządu Fundacji Sztukmistrze, który zajmuje się głównie akrobatyką na kole Cyra, akrobatyką partnerską oraz żonglerką. Wśród atrakcji wydarzenia był także występ Piotra "Stiffa" Stefańskiego – lidera Studium Instrumentów Etnicznych.

Partnerem wydarzenia było Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i video z części tanecznej imprezy.

 

ur


Święto tańca w Garwolinie (Video) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się