:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Święto Wilgi z Czadomanem za nami

Miniona niedziela dla mieszkańców Wigi i okolicznych miejscowości upłynęła pod znakiem dobrej zabawy i świetnej muzyki. Odbyło się tam bowiem Święto Wilgi, podczas którego nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. Gwiazdą wieczoru był Czadoman.

 

Tegoroczne Święto Wilgi odbyło się w niedzielę 26 czerwca w Centrum Rozrywkowo-Rekreacyjnym Mega Music. Organizatorem tego wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Wildze.

 

Bawili się z Pszczółką Mają, Filipem i Czadomanem

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 występem zespołu teatralnego Gminnego Ośrodka Kultury „Dzwoneczki”. Następnie na scenie zaprezentował się zespół taneczny GOK-u „Minimaks”. Przez około półtorej godziny zebranych bawił Teatr Forma, który wystawił spektakl, ale także przeprowadził wiele gier i zabaw dla dzieci. Specjalnie dla najmłodszych do Wilgi przyjechała Pszczółka Maja, konik polny Fili i kolorowy klaun. Około godziny 17.30 obył się koncert gwiazdy wieczoru Czadomana – twórcy takich hitów jak: „Ruda tańczy jak szalona”, „Chodź na kolana”, Kochane Panie”, „Hey Hey Bawmy Się”, „Bo to jest miłość” oraz „Bliźniaczki”. Podczas koncertu artysta rozdawał koszulki i autografy, nie odmawiał także wspólnych zdjęć z fanami, którzy licznie przybyli, by posłuchać swojego idola. Po około godzinnym koncercie Czadomana odbyła się dyskoteka, którą poprowadził dj Maximus. Zakończeniem tegorocznego Święta Wilgi była zabawa taneczna z zespołem Audio.

 

Pomiędzy występami uczestnicy wydarzenia mogli tańczyć zumbę, którą prowadziła Agnieszka Musioł-Posyniak. Tego dnia nie zabrakło dodatkowych atrakcji, wśród który były między innymi: loteria „Szczęśliwy Numerek”, wesołe miasteczko, zjeżdżalnie i trampoliny, a także malowanie buziek. Dzieci mogły smakować watę cukrową, lody i gofry, dorośli zaś schłodzić się zimnym piwem.

 

(inf. pras., oprac. dw) 2016-06-30 10:22:26

fot. GOK Wilga

Święto Wilgi z Czadomanem za nami komentarze opinie

  • Ala - niezalogowany 2016-06-30 19:50:29

    Dlaczego nie ma dobrej relacji tylko ta z informacji prasowych? Ostatnio czytałam u Was o wilskiej imprezie,a teraz taka dziwna relacja. Nie pamiętam kto pisał,ale było podane nazwisko bez żadnych skrótów. Szkoda, ze więcej nie ma artykułów tamtej osoby. Moze taka właśnie potrzebna jest portalowi eGarwolin

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl