:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Syn pobił matkę – kobieta trafiła do szpitala

Sprawy kryminalne , pobił matkę kobieta trafiła szpitala - zdjęcie, fotografia

Podczas awantury domowej w Garwolinie 47-letni mężczyzna pobił swoją 73-letnią matkę. Kobieta przyznała, że syn znęca się nad nią od dłuższego czasu. Mężczyzna, który miał blisko 4 promile, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Znęcanie się nad osobą najbliższą jest przestępstwem ściganym z urzędu. W takich sytuacjach Policja ma obowiązek zawsze interweniować. Tak też było i w tym przypadku, gdy policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zostali wezwani na interwencję. Zakończyła się ona zatrzymaniem 47-letniego mieszkańca Garwolina. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad 73-letnią matką i najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym.

 

Usłyszał zarzut znęcania się nad matką

 

– W poniedziałek 9 kwietnia rano, dyżurny komendy w Garwolinie otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że znęcanie się fizyczne i psychiczne trwa już od dłuższego czasu, a sprawcą jest jej syn. W dniu interwencji syn pobił matkę, która z obrażeniami trafiła do szpitala.Policjanci zakończyli interwencję zatrzymaniem mężczyzny, który miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu, w policyjnym areszcie, 47-latek usłyszał zarzut znęcania się nad matką. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowo aresztu na okres trzech miesięcy – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

 

Przemoc w rodzinie to przestępstwo zagrożone karą od 3 miesięcy nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. Poglądowe: freeimages.com

 


Syn pobił matkę – kobieta trafiła do szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-20 21:05:23

    To był twój najlepszy występ Tosiu... brawo

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl