:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Szczypiorniści z Katolika mistrzami powiatu

Inne Dyscypliny, Szczypiorniści Katolika mistrzami powiatu - zdjęcie, fotografia

Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie zdobyli złote medale Powiatowych Igrzysk Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.

W turnieju finałowym, który 9 kwietnia odbył się w hali przy Żwirki i Wigury w Garwolinie udział wzięły trzy drużyny: KLO Garwolin, ZSP 1 Garwolin oraz ZS Miętne.

Uczniowie garwolińskiego Katolika potwierdzili swoją wysoką formę z rozgrywek regionalnych i odnieśli dwa pewne zwycięstwa. Podopieczni Jakuba Sokołowskiego pokonali ZSP 1 Garwolin 28:16 oraz ZS Miętne 26:16. W ostatnim meczu, którego stawką były srebrne medale, szczypiorniści z Miętnego wygrali z drużyną z Ekonomika 18:16.

Wyniki

KLO Garwolin - ZSP 1 Garwolin 28:16

KLO Garwolin - ZS Miętne 26:16

ZS Miętne - ZSP 1 Garwolin 18:16

 

Ostateczna kolejność

1. KLO Garwolin (opiekun Jakub Sokołowski)

2. ZS Miętne (op. Dariusz Parzyszek)

3. ZSP 1 Garwolin (op. Piotr Mucha)

 

Mistrzowie powiatu z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie: Paweł Barej, Piotr Domański, Arkadiusz Gazda, Szymon Jakubaszek, Wojciech Jonczak, Marcin Łuczak, Michał Piłka, Bartek Rękawek, Jakub Skrajny, Michał Skupniewicz, Maciej Sygnowski, Karol Walicki, Jan Żochowski, Adrian Rusak. Trener Jakub Sokołowski.


Szczypiorniści z Katolika mistrzami powiatu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl