:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Targi Ślubne w Garwolinie ruszyły – program dnia

Archiwum Aktualności, Targi Ślubne Garwolinie ruszyły program - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 24/02/2013 09:56

W hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury 16 w Garwolinie rozpoczęły się Targi Ślubne organizowane przez firmę Bright. Na narzeczonych i ich rodziców oraz przyjaciół czekają wystawcy z bogatą ofertą ślubną oraz atrakcyjne nagrody. Jedna z par wygra dziś narzeczeńską sesję fotograficzną w Wenecji.

 

Wystawców oraz odwiedzających kolejne w tym roku Targi Ślubne w Garwolinie powitano chlebem i solą. Emocji jest dużo, serce mi bije mocno, al e tak radośnie wyznała Halina Tudek, organizatorka wydarzenia i właścicielka firmy Bright. W uroczystym rozpoczęciu Targów uczestniczyli burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski i poseł Grzegorz Woźniak. Obaj gratulowali kontynuacji wydarzenia oraz podkreślali, że ranga Targów rośnie. O rganizatorka, przy nieśmiałych jeszcze brawach i owacjach uczestników wydarzenia, zachę cała do odwiedzin stoisk licznych wystawców.

 

Ogromne emocje gwarantowane

W hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury zgromadzili się ci, którzy o branży ślubnej i weselnej wiedzą niemal wszystko. Niemal wszystko można też tu dziś obejrzeć, usłyszeć i zamówić. W śród wystawców znajdują się jubilerzy, fotografowie, dekoratorzy, właściciele salonów sukien ślubnych, przedstawiciele banków, piekarni i innych firm związanych z szeroką branżą ślubno-weselną. Niedziela z Targami Ślubnymi gwarantuje także ogromne emocje. W ciągu całego dnia kilkakrotnie odbędą się losowania nagród ufundowanych przez wystawców oraz nagrody głównej – fotograficznej sesji narzeczeńskiej w pięknej i romantycznej Wenecji.

 

{jb_greenbox} Pełny program Targów Ślubnych w Garwolinie można znaleźć poniżej. W nim, m.in.: prezentacje zespołów, pokazy mody ślubnej, akademia wizażu oraz opowiadanie laureatów nagrody głównej Targów Ślubnych z 2012r. o swoich wrażeniach z wyjazdu i sesji zdjęciowej w Paryżu. {/jb_greenbox}


foto: Darek Szubiński

 



Program – Targi Ślubne Garwolin 24.02.2013

10:00 – Uroczyste rozpoczęcie Targów, w którym uczestniczyli Halina Tudek, Tadeusz Mikulski oraz Grzegorz Woźniak.

10:15 – When I fall in love – w klimat miłosny wprowadziła nas Alicja Makowska


11:00 – Trendy w modzie ślubnej dla Pań i Panów – poprowadzi Pani Magdalena Sprycha, właścicielka Salonu Ślubnego DREAM

11:15 – „MIŁOŚĆ CIĘ ZNAJDZIE” – występ na żywo Grupy artystyczno - muzycznej – Zespół z Wodzirejem

11:30  - Losowanie nagród ufundowanych przez Wystawców

11:45 - Akademię wizażu poprowadzi Pani Aleksandra Rosłaniec właścicielka salonu kosmetycznego ROSSŁANN

12:00 – „OD SINATRY DO AZNAVOURA” - koncert muzyki francuskiej i amerykańskiej w wykonaniu muzyków z Nexus Event Group

12:30 – Losowanie nagród ufundowanych przez wystawców

13:00 – 15:30 - Pokazy Mody Ślubnej z akcentami weneckimi:

13:00 - I Pokaz Sukni Ślubnych

13:30 – II Pokaz Sukni Ślubnych

14:00 – III Pokaz Sukni Kolorowych

14:30 – IV Pokaz Sukni Ślubnych

15:00 – V Pokaz Sukni Ślubnych

W przerwach pomiędzy pokazami – losowanie nagród ufundowanych przez Wystawców

15:30 – Pokaz Pierwszego Tańca Weselnego w wykonaniu pary Szkoły Tańca „Kordaszewscy” z Garwolina

16:00 – Uroczyste wręczenie statuetek dla Partnerów Honorowych

16:30 – WHAT A WONDERFUL WORLD - występ na na żywo Grupy artystyczno - muzycznej – Zespół z Wodzirejem

17:00 – Ania Kłos i Jarosław Michalik – laureaci nagrody głównej Targów Ślubnych z 2012r. opowiadają o swoich wrażeniach z wyjazdu i sesji zdjęciowej w Paryżu

17:30 – Losowanie nagrody Głównej – fotograficznej sesji narzeczeńskiej w Wenecji.

18:00 – Uroczyste zakończenie Targów.



(ur, fot. KK) 2013-02-24 10:56:48


Reklama

Targi Ślubne w Garwolinie ruszyły – program dnia komentarze opinie

  • szkoda dyskutować .. - niezalogowany 2013-02-26 11:03:10

    [quote name="wystawca"]może i wygladało to jak targowisko,ale /.../ -[/quote]Łatwo jest opluwać i ubliżać - daruj sobie. Przekładając ilość osób jaka odwiedziła targi to koszt udziału był dużo atrakcyjniejszy niż na targach w styczniu. Poza tym, jak sobie wyobrażasz, że kto niby zaopiekuje się tą parą ? fotograf robi to co robi - sesję a nie stanowi opieki nad wyjazdem - poczytaj regulamin. }Poza tym bardzo dobrze, że pojawiają się firmy spoza naszego grajdołku - wolność rynku a nie naciąganie. Ty być może naciągasz swojego pracodawcę pobierając wynagrodzenie nie wykonując pracy ? Czy ktoś kto pracuje ma robić to za darmo ?

  • Inny wystawca - niezalogowany 2013-02-25 12:49:46

    Drogi "Wystawco", któremu rzekomo w ostatniej chwili obniżono cenę za zakup stoiska. Prosimy ujawnij nazwę swojej firmy. Powołamy się na Twój przypadek, gdy będziemy zgłaszać nasz udział w kolejnych Targach. Na pewno nie byłeś tam incognito ;)[quote name="wystawca"]może i wygladało to jak targowisko,ale ale za to wczasy na osiem dni można było wygrać, w samotności bez promocji, i bez P. haliny i zdecydowanie bardziej na luzie to było, niż tutaj, wszyscy sztywni. Każdy ma swój punkt widzenia, i brawo, ale myslę ze Nijaka Pani W. moze jeszcze zaskoczyć, i bedę jej kibicowac. A pani H. promuje sie wszędzie widąc, to jest PRAWDZIWA CELEBRYTKA. Do DDTVN ją wyslijcie....po co ona na tą sesję jedzie przecież to nie ona robi zdjęcia- nie dołoży nawet 5 zł do tego wyjazdu- dziwię sie ze wystawcy naparwdę wystąpili za te pieniadze- chylę czoła. Ciekawe na ile w listopadzie będzie naciagać wystawców, Mam nadzieję ze w koncu wystawcy zbojkotują Pani TArgi- bo przecież ci sami zainteresowani odwiedzaja te targi- dobrze ze Pani obnizyła Mi cenę za stoisko- bo sie przekonałem ze jednak nie warto-... lepeij sie oplaca zgałszać do udziału w oststnim tygodniu, bo idą na wszystko -[/quote]

  • wystawca - niezalogowany 2013-02-25 11:12:48

    może i wygladało to jak targowisko,ale ale za to wczasy na osiem dni można było wygrać, w samotności bez promocji, i bez P. haliny i zdecydowanie bardziej na luzie to było, niż tutaj, wszyscy sztywni. Każdy ma swój punkt widzenia, i brawo, ale myslę ze Nijaka Pani W. moze jeszcze zaskoczyć, i bedę jej kibicowac. A pani H. promuje sie wszędzie widąc, to jest PRAWDZIWA CELEBRYTKA. Do DDTVN ją wyslijcie....po co ona na tą sesję jedzie przecież to nie ona robi zdjęcia- nie dołoży nawet 5 zł do tego wyjazdu- dziwię sie ze wystawcy naparwdę wystąpili za te pieniadze- chylę czoła. Ciekawe na ile w listopadzie będzie naciagać wystawców, Mam nadzieję ze w koncu wystawcy zbojkotują Pani TArgi- bo przecież ci sami zainteresowani odwiedzaja te targi- dobrze ze Pani obnizyła Mi cenę za stoisko- bo sie przekonałem ze jednak nie warto-... lepeij sie oplaca zgałszać do udziału w oststnim tygodniu, bo idą na wszystko -

  • k - niezalogowany 2013-02-25 11:09:15

    [quote name="zadowolona"]brawa dla organizatorów, ja byłam pod wrażeniem tych targów, targi ze stycznia trochę wygladały jak skromne targowisko, a nie profesjonalne targi[/quote] Ciekawe co na to sami wystawcy.... :)

  • zadowolona - niezalogowany 2013-02-25 10:34:44

    brawa dla organizatorów, ja byłam pod wrażeniem tych targów, targi ze stycznia trochę wygladały jak skromne targowisko, a nie profesjonalne targi

  • czytelniczka - niezalogowany 2013-02-25 10:24:41

    Zdecydowanie bardziej podobała mi się impreza zorganizowana przez p. Wiolę.

  • hehe - niezalogowany 2013-02-25 09:43:12

    W takim razie może ktoś odpowiedzieć, dlaczego Panowie się pojawiają na imprezie u p. Haliny a nie u p. Wioli? Przecież jak się promuje takie imprezy to chyba po równo, nie powinno się nikogo faworyzować...

  • niedoszły wystawca - niezalogowany 2013-02-25 09:36:30

    Jestem zbulwersowany tym ze pod okiem włodarzy naszego miasta na sali lało sie piwo litrami.nie mam nic do piwa ale dlaczego na terenie szkoły , lub w bliskim jej sąsiedztwieto. Szanowni Włodarze z Panią bright na czele czy nieważne jest dobre imię tylko sukces ponad wszystko, łamiąc zasady etyki i prawa? A moze dlatego przyzwolenie było ponieważ Pan Wożniak z tą Panią są dobrymi kolegami ze szkolnej ławy... po zanjmości wszystko da sie zrobić... nawet bywać na imprezach komercyjnych... takie imprezy powinny być wolne od polityki... ale widać że nie ważne gdzie byle być...pozdrawiam

  • Do podatnika - niezalogowany 2013-02-25 09:20:36

    Jestem mieszkanką Garwolina i wiem ,że Pan Burmistrz bierze udział we wszystkich spotkaniach.Jako Włodarz nie patrzy na to czy ktoś jest z PiS czy SLD.To niesprawiedliwe i nie obiektywne co pan pisze.

  • Podatnik - niezalogowany 2013-02-24 22:09:15

    Tadeusz, burmistrzu czy nie szkoda było ci niedzieli na promowanie się z pisowskim posłem celebrytą. Targi były komercyjnym przedsięwzięciem, więc burmistrza tam raczej być nie powinno. Jeżeli tak, to powinien brac udział we wszystkich imprezach organizowanych w mieście. Może to już końcówka zresztą.

  • JózefBąk - niezalogowany 2013-02-24 21:48:19

    [quote name="Adam"]Kaczor ogłosił, że chciałby, aby w Polsce zapanowała moda na dziecko,chce za każdego malucha wypłacać rodzicom co miesiąc tysiąc złotych. I tak aż do pełnoletności.Ludzie, Wy Świnie .... hodujcie. A nam Qrwa dajcie prace, a nie stypendia demograficzne!A to poseł Grzegorz Woźniak w ramach kampani pisowskiej promuje już ten idiotyczny, poroniowy pomysł swojego lidera? czy co? bo nie rozumiem jaki miał wkład w te targi, poza objęciem chorego patronatu? obserwując powiatową scene polityczną wnioskuje że wkład taki jak zwykle, czyli ŻADEN![/quote]Prostaku nic dziwnego że cię nikt nie chce zatrudnić,ogarnij się !!!!

  • czytelniczka - niezalogowany 2013-02-24 18:40:50

    odsyłam do innych portali Garwolińskich tam już są informacje :)

  • eliza - niezalogowany 2013-02-24 18:23:17

    Dlaczego nigdzie nie napisaliście kto wykonał sesję w Paryżu i wykona w Wenecji?????

  • zażenowany - niezalogowany 2013-02-24 17:59:11

    może i ta Pani faktycznie przyłożyła sie do organizacji imprezy, ale za tyle kasy co brała od wystawców to i ja bymsie przyłożył , może w przyszłym roku stworzę trzecie Targi,?ale po co - przecież Ci sami ludzie przychodzą- ale nie o tym szkoda tylko ze znowu manipulowała cenami stoisk i w ostaniej chwili proponowała o niebo niższe ceny- czyli jak zwykle zero szacunku i etyki wobec tych najważniejszych czyli właśnie wystawców. Powiem tak moze w końcu przyjdzie kres na jej fałszywośc, i nie szczery usmiech. Choć jak na taki okres "kampani" w cieniu BRIGHT to i tak mało ludzi było, widać ze nie dopisali bo zmiejszyli powierzchnię . a no własnie wszystko jest w cieniu bright nawet roamntyczna kolacja- współczuje.

  • Klara - niezalogowany 2013-02-24 17:19:24

    [quote name="Adam"]Kaczor ogłosił, że chciałby, aby w Polsce zapanowała moda na dziecko,chce za każdego malucha wypłacać rodzicom co miesiąc tysiąc złotych. I tak aż do pełnoletności.Ludzie, Wy Świnie .... hodujcie. A nam Qrwa dajcie prace, a nie stypendia demograficzne!A to poseł Grzegorz Woźniak w ramach kampani pisowskiej promuje już ten idiotyczny, poroniowy pomysł swojego lidera? czy co? bo nie rozumiem jaki miał wkład w te targi, poza objęciem chorego patronatu? obserwując powiatową scene polityczną wnioskuje że wkład taki jak zwykle, czyli ŻADEN![/quote]NO WŁAŚNIE, CO TAM ROBI POSEŁ WOŹNIAK. DAWAŁ WYKŁAD O ZWIĄZKACH PARTNERSKICH? KAŻDA IMPREZA TRACI BLASK JAK SIĘ ON PROMUJE.

  • 3+1 - niezalogowany 2013-02-24 15:46:26

    Ludzie nie żeńcie się, małżeństwo to głupota...

  • Adam - niezalogowany 2013-02-24 12:38:12

    Kaczor ogłosił, że chciałby, aby w Polsce zapanowała moda na dziecko,chce za każdego malucha wypłacać rodzicom co miesiąc tysiąc złotych. I tak aż do pełnoletności.Ludzie, Wy Świnie .... hodujcie. A nam Qrwa dajcie prace, a nie stypendia demograficzne!A to poseł Grzegorz Woźniak w ramach kampani pisowskiej promuje już ten idiotyczny, poroniowy pomysł swojego lidera? czy co? bo nie rozumiem jaki miał wkład w te targi, poza objęciem chorego patronatu? obserwując powiatową scene polityczną wnioskuje że wkład taki jak zwykle, czyli ŻADEN!