:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Archiwum Aktualności, Targi Ślubne Bright - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 27/02/2012 11:11

Wczoraj w hali sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury odbyły się Targi Ślubne organizowane przez firmę Bright. Na odwiedzających kolejne targi w mieście czekało wiele atrakcji.

W uroczystym otwarciu targów uczestniczyli poseł Grzegorz Woźniak oraz burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski. Wystawców, pary narzeczeńskie, towarzyszących im rodziców i przyjaciół powitała organizatorka wydarzenia Halina Tudek, która już w ubiegłym roku rozpoczęła przygotowania do organizacji wczorajszej imprezy.

 

Na targach dostajemy to co najlepsze

- Pomysł zrodził się z moich kobiecych pasji. Temat ślubu to temat niezwykle wdzięczny i kobiecy – wyznała nam Halina Tudek. Organizatorka podkreślała, że od dłuższego czasu myślała o zorganizowaniu w swoim rodzinnym mieście imprezy na wysokim poziomie. - Targi są najlepszą formą reklamy. Nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów z klientem; żadne zdjęcia, wizytówki czy ulotki. Jest to dobre również dla wystawców, którzy stając obok konkurencji, są zmotywowani do wymyślenia jeszcze ciekawszej oferty dla klientów. Oni zaś przychodząc na targi, wiedzą, że dostaną to co najlepsze – przekonywała właścicielka firmy Bright.

 

Muzyka, moda i wiele więcej

W ciągu całej targowej niedzieli odwiedzający halę wielokrotnie usłyszeli prezentację wystawców i sponsorów. Gościom targów bardzo spodobał się zespół „Kotlarski Band”, który na specjalne życzenie słuchaczy powracał na scenę częściej, niż było to przewidziane w programie imprezy. Zespół „Stix” przedstawił swoją wizję oczepin. Pary narzeczeńskie obejrzały pokazy mody ślubnej. Na wybiegu zaprezentowały się modelki w sukniach ślubnych wielu salonów z Garwolina i okolic oraz modele w ślubnych garniturach. Nie zabrakło małych modelek, które z wdziękiem prezentowały sukienki komunijne. Dookoła sceny pary planujące zawarcie związku małżeńskiego poznawały nowinki kosmetyczne i fryzjerskie, oglądały wzory zaproszeń, prezentację lokali i degustowały weselne smakołyki. Na scenie zaś można było na żywo obserwować pracę stylisty fryzur Mariusza Perlińskiego.

 

Pojadą do Paryża

Duże zainteresowanie oglądających wzbudził pokaz umiejętności barmańskich. Młody barman wprawiający w ruch butelki z trunkami i shakery, a następnie rozdający przygotowane przez siebie drinki zebrał duże brawa zachwyconych widzów. Emocje sięgnęły zenitu podczas losowania nagród ufundowanych przez wystawców. Drogą losowania wyłonione zostały pary, które wygrały między innymi wymarzone suknie ślubne, biżuterię oraz kupony rabatowe na zakup sukni ślubnej lub garnituru. Nagrodę główną, dwudniowy pobyt w Paryżu z fotograficzną sesją narzeczeńską wykonaną przez Darka Szubińskiego i reportażem filmowym w wykonaniu Pawła Gawrysia, wygrali Jarosław Michalik i Anna Kłos. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Tym bardziej że w ubiegłym tygodniu na targach Ania wygrała suknię ślubną – mówił na gorąco po losowaniu szczęśliwy narzeczony. Droga zwycięskiej pary do upragnionej nagrody nie była łatwa. Po pierwszym losowaniu na scenie pojawiły się 3 pary, które odpowiadały na pytania sprawdzające wiedzę o Paryżu. Następnie dzielili się z publicznością wspomnieniami o poznaniu się i zaręczynach. Goście targów najciekawsze odpowiedzi nagradzali brawami. To ich siła pozwoliła na wyłonienie dwóch par, które w ścisłym finale walczyły o wartościową nagrodę. Zwycięską parę z dwóch najgłośniej oklaskiwanych wylosował Tadeusz Mikulski.

 

Impreza na poziomie

- Efekt został osiągnięty. Wszystkie miejsca dla wystawców zostały sprzedane, a sprzedawały się jeszcze w sobotę – mówiła organizatorka wydarzenia. Halina Tudek zaznaczyła, że najbardziej wymierne efekty targów będą najlepiej widoczne w najbliższych miesiącach we wzroście zamówień u wystawców. - Cieszę się, że udało mi się zrobić dla mojego miasta imprezę na wysokim poziomie. Takie oceny zbieram od wystawców – dodała właścicielka firmy Bright. Organizatorce dziękowali także poseł Woźniak i burmistrz Mikulski.

 

(ur, fot. KK, ur) 2012-02-27 12:18:18

Reklama

Targi Ślubne z Bright komentarze opinie

  • Irek - niezalogowany 2012-03-02 10:13:58

    Bądźcie obiektywni bo inaczej powiem za S.Lemem, że "gdyby nie internet nigdy nie wiedział bym ilu jest id... na świecie".Macie możliwość porównania 2 imprez - zróbcie to obiektywnie. Co do ilości prezentowanych sukien ślubnych na pokazach ... czy chodzi o ilość czy jakość? Po co komu tysiące sukien z 2 salonów? Jakie nagrody były ufundowane na pierwszych i drugich targach? Co było bardziej atrakcyjne dla odwiedzających ? Jad i złośliwość to główne elementy dominujące w wielu wypowiedziach pod tym artykułem. Salon Julia mógł również się wystawić - nie uczynił tego .. czemu ? może zrobi to za rok. Jako wystawca nie miałem nawet jednego zaproszenia na targi 19 lutego, ignoranctwo czy selekcja by nie wszyscy mogli się pokazać ? Organizacja I targów ... było spotkanie kilkunastu osób i to one stworzyły wizję targów a nie jedna osoba.

  • dorka - niezalogowany 2012-03-01 15:02:32

    Oto cytat ze strony firmy BRIGHT:"Kreacja wizerunku to proces, który rozpoczyna działania marketingowe tworząc osobowość Państwa firmy. Oryginalność i kreatywność w ich zaplanowaniu to podstawa sukcesu.Dobrze stworzony wizerunek firmy, skutecznie wyróżnia markę spośród konkurencji a firmom wkraczającym na rynek, zapewni dobry start i rozwój."To wszystko mogliśmy podziwiać na targach, CHYBA SIĘ Z TYM ZGODZICIE!!!

  • konferansjerka - niezalogowany 2012-02-29 18:10:49

    tylko kataryniarza mi żal...

  • babalu - niezalogowany 2012-02-29 12:50:32

    mam pewną radę dla pary, która "wygrała" wycieczkę do Paryża - zostaliście wylosowani, zostało złożone oświadczenie woli od organizatora wobec zwycięzców - czyli Was o tym że wygraliście. Jeśli byście poszli z tym do sądu - i poprosili o odzyskanie wygranej - według mnie sprawę macie zakończoną sukcesem:D

  • dziejopisarz - niezalogowany 2012-02-29 12:22:26

    Trzeba mówić o nich i wspominać, aby starsi nie zapomnieli, a młodzi pamiętali, że byli tacy żołnierze w tamtych czasach, którzy walczyli o wolną Polskę, a przecież aparat propagandowy PRL przez prawie pół wieku świadomie i celowo starał się zohydzić uczestników ruchów niepodległościowych przed społeczeństwem, przypisując im wszystkie zbrodnie, przedstawiając ich jako rabusiów, wykolejeńców, którzy mordują kobiety i dzieci. 8) Ale co wspólnego z żołnierzami wyklętymi ma Woźniak, Janiec i men ager Żochowski???????????????????

  • Nike - niezalogowany 2012-02-28 19:53:27

    proponuję Woźniakowi zając się solidną pracą, a nie latać po uroczystościach i robić za gwiazdora

  • wyklęci - niezalogowany 2012-02-28 19:51:38

    Wyklęty powstań, ludu ziemi,Powstańcie, których dręczy głód!Myśl nowa blaski promiennymiDziś wiedzie nas na bój, na trud.Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,Przed ciosem niechaj tyran drży!Ruszymy z posad bryłę świata,Dziś niczym - jutro wszystkim my!

  • do Jańca - niezalogowany 2012-02-28 19:47:58

    może tak przewodniczący Janiec zobliguje swoich klientów - ze sklepu rowerowego do obowiązkowego udziału w uroczystościach z wyklętym żołnierzem - i będzie publika :zzz

  • buraczany BURAK - niezalogowany 2012-02-28 19:21:26

    :D w niedzielę poseł Woźniak brylował na targach ślubnych, a w czwartek będzie brylował w kościele ma żołnierzu wyklętym :D . Tylko jeden problem, nie ma publiki, poseł wydzwania po szkołach i obliguje dyrektorów do obowiązkowej obecności uczniów. Co na to starosta Chciałowski? Gdzie proces nauczania? :D

  • zofia - niezalogowany 2012-02-28 16:54:03

    dzięki za napisanie bo ja tez wygrałam kupon na suknie i juz wiem ze nie opłaca sie jechac:P

  • kasia - niezalogowany 2012-02-28 13:40:29

    Powiem tak byłam na targach raz i nie spodziewalam sie cudow widzialam piekna suknie slubna i ja kupilam w salonie ktury bral udzial w targach. Wielu ludzi szuka na takich imprezach zaskoczenia ekscytacji z czegos czego tam nie ma. Idac na taka ipreze nie mozna sie napalac na cuda na wygranie jakis konkursow bo nie zawsze mozna wygrac. Targi sa po to by miec punkt zaczepienia porownanie do tego kto moze nam co dac nie wolno miec pretesji do ludzi ktozy tam sa oni prezetuja sie tak jak chca a z kad sa nie ma tez znaczenia

  • JOLA - niezalogowany 2012-02-28 12:50:04

    TE ZNIŻKI W MIŃSKU TO JEDEN WIELKI KICZ BYŁAM PANI ZAPROPONOWAŁA MI SUKNIĘ Z PRZED 8 LAT KTÓRA NIBY KOSZTUJE 6 TYS A SPRZEDA MI JĄ ZA 2 TYS. JEDNA WIELKA ŚCIEMA STARE SZTOKI TYLKO TAM MAJĄ

  • TARGI - niezalogowany 2012-02-28 09:22:59

    [quote name="smerfetka"]Kochani tak naprawde od nas samych zalezy czy chcemy walczyc o nasz region czy nie. skoro ludzie chca sie wystawiac na 3 targach i sa to ludzie z Garwolina i okolic to po co pchaja się pozniej na organizowane przez kogos innego? trzeba taki proceder olac a nie gonic za kasa...Tydzien wczesniej pozarabialiscie wiec idziecie za ciosem? Wystawcy! Etyka targowa też istnieje. z reszta tak mi sie wydaje.[/quote]BZDURY KOCHANA PISZESZ NAWET SAMA NIE WIESZ O CZYM MÓWISZ

  • firma - niezalogowany 2012-02-28 08:29:27

    Wielkie słowa... firma BRIGHT - > jednoosobowa działalność ;-) hi hi

  • smerfetka - niezalogowany 2012-02-27 15:42:43

    Kochani tak naprawde od nas samych zalezy czy chcemy walczyc o nasz region czy nie. skoro ludzie chca sie wystawiac na 3 targach i sa to ludzie z Garwolina i okolic to po co pchaja się pozniej na organizowane przez kogos innego? trzeba taki proceder olac a nie gonic za kasa...Tydzien wczesniej pozarabialiscie wiec idziecie za ciosem? Wystawcy! Etyka targowa też istnieje. z reszta tak mi sie wydaje.

  • TARGI - niezalogowany 2012-02-27 12:32:01

    WSZYSTKO FAJNIE, WSZYSTKO SUPER TYLKO DLACZEGO ORGANIZATOR NAŚCIĄGAŁ WYSTAWCÓW Z POZA POWIATU. CO NAJGORSZE W TYM WSZYSTKIM BURMISTRZ I POSEŁ Z GARWOLINA POPIERAJĄ TAKI PROCEDER A WYNIKA TO Z ICH OBECNOŚCI. MOIM ZDANIEM TO ICH WRĘCZ OBOWIĄZKIEM JEST WSPIERAĆ LOKALNY BIZNES, KTÓRY I TAK KULEJE. PROPONUJĘ WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ, A ARGUMENTY TYPU "I TAK JEŻDŻĄ DO WARSZAWY" TO NIE POWÓD ABY ICH TU ŚCIĄGAĆ TAM MAJĄ SWOJE TARGI A NASZYCH FIRM NIKT TAM SERDECZNIE NIE ZAPRASZA.

  • wystawca - niezalogowany 2012-02-27 12:30:52

    nie wiem o jakim Pani efekcie mówi, miało być blisko 100 firm, wiec faktycznie to tylko efekt PR został osiagniety,którym Pani kusiła wystawców, a faktycznie było nas niewielu...więc czy to były wszytskie miejsca? i co mam Pani powiedzieć że było źle, czy katastrofa. w przyszlym roku jeżeli bedę sie wyastawiać, to napewno nie u pani. Nie zna Pani naszych potrzeb, nie wie pani z jakim bólami sie borykami, a jeszcze te firmy z innych miejscowości, dobitka totalna. rozpoczeła Pani wojnę z organizatorem 3 edycji, wiec niech ją Pani prowadzi, ale beze mnie. Mam jednak nadzieję że pójdzie Pani po rozum do głowy i zrezygnuje z prowadzenia tej imprezy.

  • wystawca - niezalogowany 2012-02-27 12:26:57

    Im później tym lepiej.... :D :D :D

  • juy ek - niezalogowany 2012-02-27 12:25:05

    zobacz jak się ładnie redakcja zabezpieczyła, napisała że organizatorka im powiedziała ze wszystko się sprzedało, więc redakcja nie może tego zmieniać, a jak było na prawdę to wie organizator i sam sobie wystawia ocenę.A sama relacja bez emocji raczej suche opisanie imprezy bez emocji na tak czy na nie, i tak być powinno.

  • WYSTAWCA - niezalogowany 2012-02-27 12:03:38

    Po pierwsze nie wszystkie miejsca zostały sprzedane...., po drugie lepiej spytać samych wystawców którzy byli mocno zażenowani nie tylko sposobem losowania nagrody głównej, a także zupełnym brakiem organizacji, a o zupełnie różnych cenach za takie same stoiska już nie wspomnę...

  • polecam - niezalogowany 2012-02-27 11:56:32

    Polecam wątekhttp://wirtualnygarwolin.pl/archiwum-aktualnoci/1461-slub-i-wesele-bez-tajemnic

  • czarnoksiężnik - niezalogowany 2012-02-27 11:38:43

    super to zostało zrobione. Wystawcy z poza ,,rodzinnego miasta,, pewnie zarobią ale co z firmami mieszczącymi się w Garwolinie?Czy są z tego zadowolone?