:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Tenisistka Promnika druga w WTK skrzatek

Emilka Laskowska z Promnika Łaskarzew zajęła drugie miejsce w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kategorii Skrzat.

Emilka jest pierwszą zawodniczką łaskarzewskiego klubu, która zajęła miejsce medalowe w turnieju tej rangi.

W Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego rozgrywany był równocześnie także turniej pod nazwą" Od Skrzata do Mistrza Świata", pod patronatem Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W szranki stanęło 14 dziewcząt. W tych zawodach Emilka Laskowska zajęła trzecie miejsce. Podopieczna Roberta Barańskiego wygrała pięć z sześciu rozegranych pojedynków.

Rozpoczynają nabór do nowych grup

Zarząd ŁKS Promnik Łaskarzew zaprasza dziewczynki i chłopców z roczników 2009-2011 na spotkanie organizacyjne i pierwszy trening (bez rakietek), który odbędzie się 22 września o godzinie 18:30 (piątek) w hali sportowej przy ulicy Kusocińskiego w Łaskarzewie.

Zajęcia prowadzi Robert Barański. Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u trenera - 606 458 893.