:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Tragiczny wypadek przy pracy – 21-letni Paweł zmarł w szpitalu

Sprawy kryminalne , Tragiczny wypadek pracy letni Paweł zmarł szpitalu - zdjęcie, fotografia

Do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy doszło w sobotę 15 września w Sobolewie. Podczas wykonywania prac budowlanych i obsługi betoniarki 21-letni Paweł Sz. został porażony prądem. Dwa dni później mężczyzna zmarł w szpitalu.

O tragicznym wypadku przy pracy, do którego doszło w sobotę w Sobolewie, policję powiadomił lekarz dyżurny Szpitala Powiatowego w Garwolinie. Informacja o zdarzeniu wpłynęła do KPP w Garwolinie w poniedziałek 17 września – w dniu śmierci młodego mężczyzny.


– W poniedziałek 17 września lekarz dyżurny Szpitala Powiatowego w Garwolinie powiadomił oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, że w dniu 15 września 2018 roku, 21-letni Paweł Sz., podczas wykonywania prac budowlanych i obsługi betoniarki na 230V, został porażony prądem elektrycznym. Następnie karetką pogotowia ratunkowego mężczyznę przewieziono do Szpitala Powiatowego w Garwolinie, gdzie Paweł Sz. zmarł 17 września – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Postępowanie w sprawie okoliczności tragicznego wypadku prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Na prośbę rodziny zmarłego mężczyzny opcja dodawania komentarzy została wyłączona. 

 

ur

Aktualizacja: Poprawione imię zmarłego mężczyzny - 18.09.2018, godz. 12:57

Zdjęcie poglądowe: freeimages.com


Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl