:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Tymczasem o kobietach w Miętnem

Organizatorzy i aktorzy zaprosili ponownie na „Dworską Scenę Teatralną” do Miętnego. 3 maja w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem odbył się spektakl poetycko-teatralny o kobietach w wykonaniu Teatru Tymczasem w reżyserii Małgorzaty Walendy.

„Kim jest kobieta?” Kobieta jest kresem i królową wszelkiego stworzenia jest jego ozdobą, doskonałością i sławą. To zawsze ktoś niestały i zmienny, ktoś wątły jak trzcina, a jednocześnie silny. Ktoś kto będzie przy Tobie, ale zraniony odejdzie. Spektakl poetycki przygotowany przez Teatr Tymczasem szukał odpowiedzi na to pytanie.

W spektaklu w reżyserii MAŁGORZATY WALENDY wystąpili: BARTOSZ WALENDA, BARTŁOMIEJ ZAJĄC, BARTŁOMIEJ SZUBIŃSKI, NATALIA BUKOWSKA, WIKTORIA ZAJĄC, WIKTORIA KĘSIK, KINGA TRZMIEL, KAROL SZUBIŃSKI, MATEUSZ WOJCIECHOWSKI, KACPER BRYCH, ŁUKASZ PRZĄDKA, PATRYCJA WRÓBEL, ANITA ŚWIDERSKA, JULIA GROMUŁ, DOMINIKA STARĘGA, IZABELLA BAJKOWSKA, GABRIELA STACHURSKA.

Organizatorzy dziękują Panu Krzysztofowi Sionkowi z „Dekoracja Światłem Garwolin” za pomoc w dekoracji światłem sceny teatralnej przy przedstawieniu.

Teatr Tymczasem powstał z potrzeby chwili a przetrwał próbę czasu i funkcjonuje przy garwolińskim Centrum Sportu i Kultury już 7 lat. Aktorów, uczniów podstawówek i gimnazjów z terenu powiatu garwolińskiego, skupia wokół siebie polonistka i instruktor teatralny Małgorzata Walenda. Spektakle, które wystawia teatr są nagradzane i wyróżniane podczas licznych festiwali i przeglądów, również na scenie ogólnopolskiej.

 

PCKiP

Tymczasem o kobietach w Miętnem komentarze opinie

  • Deblin - niezalogowany 2018-05-13 15:33:00

    http://www.deblin.pl/kultura/n,42415,skrzydlate-juwenalia.html

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl