:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Uciekł ze szpitala w Garwolinie. Został zatrzymany w Mińsku Mazowieckim

Archiwum Aktualności, Uciekł szpitala Garwolinie Został zatrzymany Mińsku Mazowieckim - zdjęcie, fotografia

Zatrzymany przez policję mężczyzna, który w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia uciekł ze Szpitala Powiatowego w Garwolinie, został zatrzymany tuż przed Sylwestrem w Mińsku Mazowieckim. Uciekinier został odkonwojowany do zakładu karnego, w którym spędzi ponad 2 miesiące.

 

Artur M. to 39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Mężczyzna miał nie zapłacić grzywny, która została zamieniona na karę pozbawienia wolności. 39-latek został zatrzymany przez garwolińską policję w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) w Garwolinie. Mężczyzna miał twierdzić, że źle się czuje. Trafił do Szpitala Powiatowego w Garwolinie, gdzie był pilnowany przez policjanta i żołnierza Żandarmerii Wojskowej. Drugiego dnia świąt (26 grudnia), mężczyzna wykorzystując sposobność, uciekł ze szpitala. Rozpoczęły się poszukiwania uciekiniera.

 

– W dniu 30 grudnia 2016 roku, w Mińsku Mazowieckim, policjanci z zespołu wywiadowczego zatrzymali 39-letniego Artura M., mieszkańca powiatu garwolińskiego, poszukiwanego przez policjantów z Garwolina. Zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim mężczyzna ten został odkonwojowany do zakładu karnego, w którym będzie odbywał karę ponad 2 miesięcy pozbawienia wolności – informuje kom. Daniel Niezdropa, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Mińsku Mazowieckim.

 

(ur) 2017-01-13 11:51:46

Fot. arch. eG

Uciekł ze szpitala w Garwolinie. Został zatrzymany w Mińsku Mazowieckim komentarze opinie

 • egon - niezalogowany 2017-01-16 11:19:10

  Czy uwiera to tylko ty wiesz bo cię partner rogaczem robi :D

 • J...Ć PIS - niezalogowany 2017-01-16 11:00:15

  Egon a raczej robert, przecież telefon do ciebie znają wszystkie ciepłe kluchy z okolicy i jadą na tą senatorską jak do mekki pedalstwa. Szkoda że nie można zobaczyć IP bo pewnie pisowiec i ty to ta sama osoba, nudzi ci się jak cie nikt ie puka to zrobiłeś sobie drugi nik i pewnie sam ze sobą jeszcze piszesz, ale nisko upadłeś. A jak tam poroże nadal uwiera?

 • egon - niezalogowany 2017-01-15 18:40:09

  JEDYNIE CHYBA JAK SWOJ PODASZ TO może jakiś ped skorzysta

 • misiek - niezalogowany 2017-01-15 16:46:15

  [quote name="JE..Ć PIS"]Tak jest w tej fałszywej i zakłamanej pis-OFF skiej polsce że chłopakowi pewnie kazali płacić za łóżko jak w hiltonie, płacić za jedzenie jak u geslerowej to uciekł bo kolejny rachunek by był niezapłacony. Dobrze że go dowieźli a nie przyjechał samochodem bo jeszcze kolejne koszty by byly.W garwolinie są cichodajki, po co burdel? ktoś chce telefony?????[/quote]ja chcę, ja chcę szybki, szybko ooooouuuuuu

 • JE..Ć PIS - niezalogowany 2017-01-15 14:27:30

  Tak jest w tej fałszywej i zakłamanej pis-OFF skiej polsce że chłopakowi pewnie kazali płacić za łóżko jak w hiltonie, płacić za jedzenie jak u geslerowej to uciekł bo kolejny rachunek by był niezapłacony. Dobrze że go dowieźli a nie przyjechał samochodem bo jeszcze kolejne koszty by byly.W garwolinie są cichodajki, po co burdel? ktoś chce telefony?????

 • Głosuję na PIS - niezalogowany 2017-01-14 07:55:03

  [quote name="pan cogito"][quote name="Korki"]Chłopakowi się poryło znaleźli go w bur..delu w minsku haha[/quote]a dlaczego w Mińsku jest taki dobytek, a w Garwolinie nie ma?[/quote]dobytek??? chyba przybytek. w garwo nie ma bo to katolickie miasto i nie ma zgody na takie bezeceństwa.

 • marcin garw - niezalogowany 2017-01-13 19:11:06

  z zera do milionera i z milionera do mniej niz zera..

 • pan cogito - niezalogowany 2017-01-13 14:18:15

  [quote name="Korki"]Chłopakowi się poryło znaleźli go w bur..delu w minsku haha[/quote]a dlaczego w Mińsku jest taki dobytek, a w Garwolinie nie ma?

 • Korki - niezalogowany 2017-01-13 12:53:49

  Chłopakowi się poryło znaleźli go w bur..delu w minsku haha

 • Głosuję na PIS - niezalogowany 2017-01-13 12:02:13

  Ze szpitala uciekł to szpital powinien go szukać. Ale jak widać taki los zgotowali Polsce posłowie z PO i KODziarze

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl