:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Uczniowie ogniska muzycznego dla kobiet

Jak co roku, z okazji Dnia Kobiet, niespodziankę dla pań przygotowało ognisko muzyczne, działające przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Występy młodych artystów oklaskiwały mamy, babcie, ciocie i siostry.

Z okazji Dnia Kobiet, z wyjątkowym koncertem w kawiarence na Górce wystąpili uczniowie ogniska muzycznego, działającego przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Uczestników wyjątkowego koncertu powitał dyrektor CSiK Jarosław Kargol.

 

Tego typu koncerty to już tradycja. W czwartek 8 marca uczniowie ogniska muzycznego, prowadzonego przez instruktora CSiK Juliana Czaporowskiego, wykonali specjalny koncert dla pań. Publiczność usłyszała tego dnia utwory wielkich klasyków, kompozytorów kabaretowych, utwory patriotyczne i ludowe. W sali rozbrzmiały dźwięki fortepianu i akordeonu. Młodzi artyści wykonali między innymi takie utwory jak: „Oda do radości” i „Dla Elizy” Beethovena, „Menuet” Mozarta, „Ave Maria” Schuberta, „Życzenie” Chopina oraz „Hej chłopcy, bagnet na broń”, „Pałacyk Michla”, „Hej sokoły” i „Gdybym miał gitarę”.

Dla niektórych uczniów był to pierwszy występ przed publicznością. A ta była wyjątkowa, bo koncertowi przysłuchiwały się mamy, babcie, ciocie i siostry.

 

CSiK, oprac. ur


Uczniowie ogniska muzycznego dla kobiet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl