:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C zamglenie

Uczniowie ZSP 2 na praktykach w niemieckiej Turyngii

Już po raz siódmy uczniowie z ZSP nr 2 w Garwolinie biorą udział w praktykach zagranicznych. Tym razem, podobnie jak dwa lata temu, wyjechali do niemieckiej Turyngii.

 

Młodzież uczestniczy w projekcie „Europa kształci – umiędzynarodowienie szkolnego kształcenia zawodowego” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Głównym celem tego projektu jest przygotowanie uczniów i absolwentów do startu w życie zawodowe i zdobycie nowych doświadczeń. Będą oni mieli okazję do sprawdzenia w praktyce swoich umiejętności zawodowych oraz językowych.
Program praktyk skierowany jest do uczniów klas II i III technikum budownictwa, technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz dla klas II i III zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie kucharz.
W wyjeździe bierze udział dziewiętnaścioro uczniów wraz z opiekunami. Uczestnicy praktyk, w drodze do swoich miejsc pracy i nauki zwiedzili Drezno.

 

Po raz pierwszy uczniowie ZSP nr 2 mogli wyjechać do Niemiec w 2013 roku. Od tego czasu w zagranicznych stażach wzięło udział ponad 50 uczniów.

 

(mat. pras., oprac.MB) 2017-02-16 16:42:26

Uczniowie ZSP 2 na praktykach w niemieckiej Turyngii komentarze opinie

  • fdsdfsf - niezalogowany 2017-02-17 07:50:27

    Byłem tam z żoną jak wracaliśmy z wakacji, ciekawe miejsce. Polecam.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl