:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

Uczniowie ZSP w Żelechowie wysoko w olimpiadach i konkursach

Doskonale zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. I. W. Zakrzewskiego w Żelechowie w olimpiadach i konkursach wiedzy. Reprezentacja szkoły zajęła II miejsce w XL Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej, a Aleksandra Paprota uzyskała tytuł finalisty XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej.

W XL Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej wzięli udział Magdalena Ślińska, Urszula Traczyk i Damian Krawczyk.
W konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich i Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie reprezentanci żelechowskiej szkoły potwierdzili bardzo wysoki poziom nauczania geodetów. Od kilku lat uczniowie Technikum Geodezyjnego znajdują się w ścisłej czołówce, zajmując drużynowo w 2014 roku - 3 miejsce, w 2015  roku - 4 miejsce, w 2016 roku - 8 miejsce, w 2017 roku - 2 miejsce.
Uczniów do konkursu przygotowywały: Beata Długaszek, Elżbieta Gula, Hanna Szaniawska i Małgorzata Zagórska.

Na początku kwietnia w Łodzi odbył się finał XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej. Diecezję siedlecką reprezentowała m.in. Aleksandra Paprota z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Żelechowie, która podobnie jak jej koleżanka przed rokiem, uzyskała tytuł finalisty.
Opiekunem uczennicy był ksiądz Tadeusz Olędzki.

(garwolin-starostwo.pl, oprac. MB)


Uczniowie ZSP w Żelechowie wysoko w olimpiadach i konkursach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl